Eski Van Valisi Murat Zorluoğlu’ndan Van açıklaması

Eski Van Valisi Murat Zorluoğlu'ndan Van açıklaması

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, projelerini açıkladı.

Editor: Van Haber
08 Mart 2019 - 23:56

Cumhur İttifakı AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Zorluoğlu, turizmden kültür sanat yatırımlarına, spor etkinliklerinden yeşil alan çalışmalarına kadar birçok konuda gerçekleştirmeyi planladığı projelerini tanıttı.

Trabzon’da bir otelde düzenlenen proje tanıtım toplantısına AK Parti Trabzon milletvekilleri, AK Parti Trabzon İl Başkanı Haydar Revi, MHP Trabzon İl Başkanı Bekir Sıtkı Tarım, partililer ve vatandaşlar katıldı. Yoğun katılımın olduğu proje tanıtım toplantısında Zorluoğlu, 3 aylık saha çalışması boyunca, kent dinamikleri, STK’lar ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği istişareler sonucunda, Trabzon’un ve Trabzon halkının ihtiyaç ve taleplerini öncelik sırasına göre belirlediği projelerini kendi sunumuyla açıkladı. 

“Trabzon’un güzelliğine güzellik katmaya talibiz” 

Trabzon’u daha da büyütmeye ve kalkındırmaya talip olduklarını vurgulayan Zorluoğlu, “Yıllarca ülkemin dört bir köşesinde milletime hizmet ettim. Ankara’da genel müdür ve müsteşar yardımcısı olarak devletin üst yönetim kademelerinde görev aldım. En son olarak Van’da hem vali hem de büyükşehir belediye başkanı görevi yaptım. Şimdi de mevlam nasip etti, kendi şehrime, kendi insanıma hizmet etme, tüm bilgi ve tecrübemi Trabzon’a aktarma imkanı doğdu. Cumhurbaşkanımız, Bakanlarımız, Milletvekillerimiz ve halkımızın destekleriyle biz, yerel yönetimde, Trabzon’da hizmete talibiz. Trabzon’un güzelliğine güzellik katmaya talibiz. Trabzon’u daha da büyütmeye, kalkındırmaya talibiz. Trabzon’u bir marka şehir, bir prestij şehri, bir 21’inci yüzyıl şehri, gerçek bir büyükşehir yapmaya talibiz. Yeni ulaşım ağları, turizm ve çevre altyapıları, kentsel dönüşüm, tarihi mekanların restorasyonları, yeni yaşam alanları, rekreasyon alanları, sanatsal ve kültürel faaliyetler, yeni istihdam imkanları ile yepyeni bir Trabzon hayal ediyoruz. Çocuklara, gençlere, kadınlara, engelli kardeşlerimize ve dahi sokak hayvanlarımıza kısacası özel kesimlere özel projelerle dokunarak daha mütebessim ve mutlu bir Trabzon inşaa emek istiyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri
Kalite Sertifikası ve Belgelendirme İşlemleri
Ucuz ve Kaliteli Makyaj Ürünleri Nasıl Bulunur_
Ucuz ve Kaliteli Makyaj Ürünleri Nasıl Bulunur_