Erzurum’da 10 Ocak 2019 Okullar Tatil Mi?

Erzurum'da 10 Ocak 2019 Okullar Tatil Mi?

10 Ocak 2019 perşembe günü Erzurum'da okullar tatil mi? Yurt genelinde etkisini artıran kar yağışı birçok ilde eğitim ve öğretime ara verilmesine yol açtı. Kar yağışının en şiddetli yaşandığı illerden biri olan Erzurum'da .

Editor: Van Haber
09 Ocak 2019 - 17:03

10 Ocak 2019 perşembe günü Erzurum'da okullar tatil mi? Bugün Türkiye genelinde etkisini iyiden iyiye artıran kar yağışı, Erzurum'da hayatı zorlaştırıyor. Akşam hissedilecek sıcaklık eksi 20 dereceye kadar düşerken, öğrenci ve öğretmenlerin gözleri ise valilikten gelecek bir kar tatili haberine çevrildi. 

Peki 10 Ocak 2019 perşembe günü Erzurum'da okullar tatil mi? Hangi ilçelerde? Erzurum Valisinden kar tatili açıklaması! İşte kar tatili olan iller ve tüm detaylar...

Erzurum'da yaşayan öğrenci ve veliler "Yarın okullar tatil mi?" sorusunu sormaya başladı. Erzurum'da okullar tatil olacak mı? Erzurum'da kar tatili var mı? Gibi soruların cevabını haberin detayında bulabilirsiniz..

Erzurum’da günlerdir devam eden sert soğuk sabah saatlerinde yerini kar yağışına bıraktı.Erzurum Merkez başta olmak üzere birçok ilçede etkili kar yağışı yoğun bir şekilde görülürken akıllara “Yarın okul tatil mi” sorusu gelmektedir.

►Not:  10 Ocak İçin Henüz Resmi Bir Açıklama Yapılmadı. 

Erzurum'da henüz 10 Ocak günü ile alakalı bir kar tatili haberi yapılmazken, Valilikten yapılacak açıklama doğrultusunda detaylar haberimize eklenecektir.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Selin
    4 ay önce
    Erzurumdakilerin canı taş mı onlara niye tatil olmuyo onlar kara alışmış diye olabilir ama okula yürüyerek giden çocuklar var servisle gidenler var araba karda nasıl gitsin erzurum da da okullar tatil edilmeli bence
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'