Erdoğan’dan Van Açıklaması

Erdoğan'dan Van Açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esenler'de 15 Temmuz Millet Bahçesi ile yapımı tamamlanan tesis ve projelerin toplu açılış töreninde konuştu.

Editor: Van Haber
17 Aralık 2018 - 16:18

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Esenler'de 15 Temmuz Millet Bahçesiile yapımı tamamlanan tesis ve projelerin toplu açılış töreninde konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan yaptığı açıklamada;

1996'da belediye başkanı olduğumda İstanbul'da yeni bir dönemi başlattık. Çöp dağlarını kaldırdık, susuzluğu giderdik, hava kirliliğini bitirdik. Dağları delerek İstanbul’a su getirdik.

CHP çöp demektir, CHP susuzluk demektir, CHP hava kirliliği demektir, CHP yoksulluk demektir, CHP yoksulluk demektir. 

Teröristler benim milletimin başına bela olmaktan çıkacak. Biz mehmetçiklerimizle birlikte, Özgür Suriye Ordusu ile oralardayız. Vatanımıza saldıranlara bedelini ödetiyoruz. Kendi içimizde bundan rahatsız olanlara da selam gönderiyoruz. Bay Kemal, bu teröristlerle kol kola dolaşmaktan vazgeç. Teröristlerin uzantılarıyla omuz omuza olmaktan vazgeç.

VAN'IN SU SORUNUNU ÇÖZDÜK

İstanbul'da edindiğimiz tecrübeyle başta İzmir olmak üzere büyükşehirlerin su sorununu da çözdükVan, HDP belediyesiydi. Oranın da su sorununu çözdük. Bu CHP'nin başındaki zat, bu icraatlarımızı eleştiriyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı