Erciş Belediyesinden vatandaşa ucuz ekmek

Erciş Belediyesinden vatandaşa ucuz ekmek

Van’ın Erciş Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla yüksek standartlarda üretilen ekmek, vatandaşlara uygun fiyatla satılıyor. 

Editor: Van Haber
19 Ekim 2017 - 14:10

Van’ın Erciş Belediyesi tarafından sosyal belediyecilik anlayışıyla yüksek standartlarda üretilen ekmek, vatandaşlara uygun fiyatla satılıyor. Erciş Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, düşük kapasiteli ve hijyenik olmayan şartlarda üretilen halk ekmeğinin ‘Halka hizmet, hakka hizmettir’ anlayışıyla yüksek kapasite ve hijyenik olan şartlarda revize edildiği belirtilerek, “Çalışmalarımız halkımızın refahını ve yaşam kalitesini yükseltmeye yönelik olarak devam ediyor. Sosyal belediyecilik anlayışıyla halkımıza en iyi hizmeti götürürken, vatandaşımızın en temel gıda maddesi olan ekmeği yüksek kalitede üreterek uygun fiyatla vatandaşımıza sunuyoruz. Piyasa fiyatının altında 75 kuruşa satışa sunduğumuz ekmek, vatandaşlarımız tarafından da büyük ilgi ve beğeni görmektedir” denildi.


300 metrekarelik alanda, 20 bin kapasiteli fırında günlük ortalama 8 bin adet ekmeğin üretildiğinin dile getirildiği açıklamada, “Fırınımızda temizlik ve hijyen konularını ise tamamen ön planda tutuyoruz. Vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile ekmek tüketmesi için imalathanesi halkımıza açık olan işletmede, günlük rutin olarak dezenfekte ve temizlik çalışmalarının yanı sıra, aylık periyodik olarak lisanslı firmalar tarafından ilaçlama çalışmaları da yapılıyor. Ayrıca, fırın çalışanlarımızın da kişisel temizlik ve hijyen konularına dikkat etmesi için gerekli hassasiyeti gösteriyoruz. Ürettiğimiz ekmeği çarşı merkez ve mahallelerdeki 6 ayrı satış noktamıza tamamen hijyenik olarak taşıyor ve yine burada temiz ortamda satışa sunuyoruz. 75 kuruşa piyasaya sunduğumuz yüksek standartlardaki ekmeğimiz, toplumun sadece düşük gelirli grubuna değil, her kesimden vatandaşımıza da hitap etmektedir’’ ifadelerine yer verildi.

İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da 5 kişi gözaltına alındı
Van'da 5 kişi gözaltına alındı