Endüstriyel kapı sistemleri alanında dünyanın en iyilerinden olan BMP Doors, kapılarını Türkiye'ye açıyor.

Endüstriyel kapı sistemleri alanında dünyanın en iyilerinden olan BMP Doors, kapılarını Türkiye’ye açıyor.

Endüstriyel kapı sistemleri alanında dünyanın en iyilerinden olan BMP Doors, kapılarını Türkiye'ye açıyor.
18 Temmuz 2019 - 19:15
Reklam

Endüstriyel kapı sistemleri alanında dünyanın en iyilerinden olan BMP Doors, kapılarını Türkiye’ye açıyor.

 

Büyük endüstriyel tesislerin kullanımı amacıyla üretilen kapı sistemleri normal kapılardan oldukça farklıdır. Dolayısıyla, bu kapı sistemlerini üretmek için ayrı bir uzmanlık gerekmektedir.

 

Örneğin; bir araba yıkamacısının, kimyasal ürün üretimi veya gıda sektöründe yer alan firmaların depolarının veya havaalanlarındaki hangarların kapı sistemleri özel durumlarına göre farklı şekillerde üretilmelidir.

 

Endüstriyel kapı sistemleri içerisinde en yaygın kullanılan kapı türü rolling shutter adı verilen kapı türüdür.

 

Bu kapı, bildiğimiz sürgülü depo kapısıdır. Ancak, son zamanlarda gelişen teknolojiden endüstriyel kapı sistemleri de nasibini almıştır. Gelişen teknolojiye ayak uyduran firmalar tarafından eskiye nazaran son derece dayanıklı ve yüksek teknolojili rolling shutter kapıların üretildiğini görüyoruz.

 

Rolling shutter ve diğer endüstriyel kapı çeşitleri üretiminde en iyi firmalardan biri de BMP Doors firması. İtalya merkezli olan firma, 1997 yılından beri endüstriyel kapı üretimi gerçekleştirmektedir.

 

Sektörde büyük bir pay sahibi olan BMP Doors’un üretim ve şirket merkezi İtalya’nın Torino şehrinde yer almaktadır. Ancak, BMP Doors, dünyanın dört bir yanına satış yapmakta olan uluslararası düzeyde bir endüstriyel kapı üreticisidir.

 

Şirketin İtalya dışında dünyanın 12 farklı şehrinde bayilikleri bulunmaktadır. Bununla birlikte tüm dünyada 320 satış noktası ile satış gerçekleştirmekte olan BMP Doors, endüstriyel kapı ihtiyacı duyan firmalara 20 yıllık tecrübesi ile hizmet vermektedir.

 

BMP Doors, sektörde lider konumda

 

BMP Doors, endüstriyel kapı sistemleri sektöründe lider konumda yer alan bir firmadır. Satışını yaptığı tüm ürünlerin üretimini İtalya’da gerçekleştiren bir firma olan BMP Doors’un üretimini gerçekleştirdiği ürünlerin satış oranı tüm sektörün %9’unu oluşturmaktadır. Bu istatistik dahi tek başına BMP Doors firmasının endüstriyel kapı sistemleri sektöründe ne denli büyük bir yere sahip olduğunu göstermeye yetecektir.

 

BMP Doors tarafından üretilen ürünlerin tümü için satış sonrası montaj desteği ve ürünün garanti süresi içerisinde her türlü teknik destek müşterilere sunulmaktadır. Ayrıca, BMP Doors tarafından üretilmiş olan ürünlerin tamamının düzenli bakımları yine şirket tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

 

BMP Doors’un sektördeki öncü kimliğiyle ürettiği ürünleri deneyimlemek, ürün siparişi vermek ve şirket hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için şirketin internet sitesi üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum