En Hızlı Kurumsal Kurye Hizmeti

En Hızlı Kurumsal Kurye Hizmeti
01 Kasım 2019 - 16:31
Reklam

Güvenli ve vaktinde teslimat ilkesi ile faaliyetlerine başlayan firmamız, başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin farklı noktalarında kargo ve kurye hizmeti sunmaktadır. İster şehir içi isterseniz de şehir dışı alternatif hızlı kargo seçenekleri ile diğer kargo şirketlerinin gereksiz detaylarında boğulmadan en özel eşyalarınızı bile avantajlı bir şekilde taşıtabilirsiniz. Müşterilerin kargo hizmetlerinden anında yararlanması ve kargo bekleme süresinin en aza indirilmesi adına moto kuryelerimiz sizin için ideal hizmeti sunmaktadır. http://www.temkurye.com/ adresi üzerinden tüm kurye hizmetleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
Tekirdağ’ın en büyük ilçelerinden biri olan Çorlu’da anında kurye hizmeti arayan kişiler için kurumsal hızlı kurye servisimiz başlamıştır. Göndermek istediğiniz paketlerinizi evinizden teslim alan kuryelerimiz:

  • Gidiş – dönüş,
  • Gece kurye,
  • Ekspres,
  • Normal,
  • VIP kurye vb.
Seçenekleri ile hizmet sunmaktadır. Araçlı, yaya, motorlu ve VIP kurye seçenekleri sayesinde istediğiniz zaman kurye hizmeti alarak Türkiye’nin en kurumsal ve hızlı kurye hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Güvenilir Moto Kurye Firmaları
Türkiye’nin birçok farklı noktasında kurumsal kargo ve kurye faaliyetleri sunana firmamız, İstanbul başta olmak üzere sayısız noktada en hızlı ve güvenilir hizmeti sağlamaktadır. İstanbul’dan sonra Trakya’daki en büyük yerleşim noktalarından biri olan Çorlu, kurye hizmetlerimiz kapsamında en çok talep gören bölgelerden biridir. Çorlu kurye servislerimiz günün her saatinde kolay erişim ve güvenilir hizmet servisi ile en değerli paketleriniz bile hasarsız ve uygun fiyatlarla taşınmasını sağlamaktadır.
Son yıllarda kargo firmalarının müşterilerinin beklentilerini karşılayamaması sonucunda alternatif arayışlar artmıştır. Yıllardır profesyonel kurye ve kargo hizmeti sunan firmamız tarafından bu ihtiyaca yönelik kurumsal çözümler sunulmaktadır. Çevreye duyarlı ilk kurumsal kurye firması olarak, fidan kampanyası ile her teslimatınız için doğaya ve çevreye katkı sağlayabilirsiniz.
Ekspres Kurye Hizmeti Fiyatları
Acil teslimatlarınızın tam vaktinde ve kısa süre içinde gönderim adresine ulaşması için ekspres kurye faaliyetlerimiz hız kesmeden devam ediyor. Bahçeköy kurye servisi başta olmak üzere İstanbul’un her bölgesinde ve Türkiye’nin farklı noktalarında profesyonel araçlarımız ile hizmet sağlamaktayız. Bir semtten başka bir semte İstanbul içi kargo teslimatında öncü firmamız, ekspres hizmetleri sayesinde normal kargo teslimat süresinden daha hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. Kargo firmalarının giderek hantallaşmasının ardından en çok tercih edilen hizmetlerimiz arasında yer alan ekspres servisi, dillere destan İstanbul trafiğinde bile tüm paketlerinizin güvenli bir şekilde evlerinizden alınarak yeni adreslerine ulaştırılmasını sağlamaktadır.
Teslimatın en hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleşmesi için eşyalarınızın mümkün olduğunca iyi paketlenmiş olması ve kuryelerimize vaktinde teslim edilmesi gerekmektedir. Kurumsal web sayfamız üzerinden:
  • Paketin alınacağı adres,
  • Paketin verileceği adres ve
  • Paket/zarf boyutu ile
Güncel hızlı kurye fiyat hesaplaması yapabilirsiniz. Aynı gün İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna bile dakikalar içinde teslimat gerçekleştirebilirsiniz.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum