En Güvenilir Knight Online PVP Serveri Sultanwar

MMORPG tarzı oyunlar modern çağın en çok oynanan oyun tipleri arasında ilk sırada yer alıyor. Bu oyun tarzında çok sayıda alternatif oyun seçeneği bulunsa da Knight Online, efsanesiyle halen en çok tercih edilen oyun konumunda bulunuyor.

En Güvenilir Knight Online PVP Serveri Sultanwar
28 Mayıs 2020 - 15:45


Oyun tutkunlarına kaliteli ve gerçekçi bir oyun deneyimi sunmasıyla öne çıkıyor. Bu nedenle günümüzde her yaş grubundan oyun tutkunun büyük bir ilgi ve beğeniyle oynadığı oyundur. Knight Online’nin Türkiye sunucularının dışında pvp serverleri de bulunuyor. Daha geniş özelliklere sahip olan pvp serverlerde Knight Online tutkunları daha geniş özelliklere sahip oluyor. Bu özellikleri de pvp serverlerde oynanan Knight Online tutkunları için daha eğlenceli ve daha yüksek dozda heyecanlı bir oyun deneyimi sunuyor.
Sultanwar PVP Server Nedir?
Knight Online pvp server oyununu daha özel ve daha farklı bir şekilde deneyim etmek isteyenler için özel sunucular bulunuyor. Bu sunucular pvp server olarak isimlendirilir. Pvp serverlerde oynanış sistemi altyapısı aynı olsa da oyuncular daha geniş özelliklere ve daha farklı bir oyun deneyimine sahip olabiliyor. Bu şekilde oyundan alınacak keyif ve heyecanın çok daha fazla olmasını sağlıyor. Sultanwar pvp serverı ise bu pvp server alternatifleri arasında hem kalitesi hem de güvenirliliği öne çıkıyor. Uzun yıllardır oyun sektöründe faaliyet göstermenin getirdiği deneyim ile oyuncuların beklenti ve ihtiyaçları çok iyi biliniyor. Bu şekilde Knight Online oyuncularına tam olarak istedikleri türde bir oyun deneyimi yaşayabilecekleri bir sunucu sunuyor.
Neden Sultanwar Tercih Edilmeli?
Günümüzde Knight Online’nin normal Türkiye sunucularının dışında pvp serverleri de aktif oyuncu sayısı açısından oldukça yüksektir. Mevcut olan bu yoğun talep yüzünden de günümüzde pvp server konusunda çok sayıda alternatif bulunuyor. Bu alternatifler arasında doğru seçimlerde bulunmak emeklerin boşa gitmemesi açısından çok önemlidir. Sultanwar pvp serveri;

 • 15 yıllık tecrübesi ile hizmet veriyor.
 • 7/24 aktif destek hizmetleri sunuyor.
 • Güvenli oyun içi satın alım imkanı sunuyor.
 • Yüksek sayıda aktif kullanıcı sayısına sahiptir.
Şeklinde öne çıkmasını sağlayacak ve güven telkin eden bir yapıya sahiptir.
Her bir pvp serverin kendisine has özellikleri ve oynanış yapısı bulunuyor. Bu çerçevede de Sultanwar’ında kendisine has bir sistemi bulunuyor. Buna göre tüm oyuncular çok daha geniş özellikler ile oyuna başlarken, oyun içerisinde gelişimlerini de çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Bu şekilde daha fazla heyecana ve daha hareketli oynanış tarzına kısa sürelerde ulaşabiliyor. Sultanwar Knight Online pvp serverinde;
 • Oyuna 83 levelde başlanabiliyor,
 • Oyun içerisinde gerçek TL değeri olan sürpriz hediyeler kazanılabiliyor,
 • Kolayca SC ve KC kazanılabiliyor,
 • Oyunun ilk haftasında her oyuncu için “Hediye Oto Kutuları” veriliyor,
 • Maden farmı yapabilme imkanı bulunuyor,
 • Hazine sandıkları kazanılabiliyor,
Şeklinde normal sunucularda bulunmayan ya da çok zorlu olan özellikleri de elde edebilme imkanı bulunuyor.
 

YORUMLAR

 • 0 Yorum