En Eğlenceli Google Play Uygulamaları

En Eğlenceli Google Play Uygulamaları

En Eğlenceli Google Play Uygulamaları

Editor: ajans
09 Mayıs 2019 - 12:23 - Güncelleme: 10 Mayıs 2019 - 01:14

Eğlencenin Adresi

 

 

 

İnternet dünyasını büyük bir okyanusa benzetebiliriz. Cep telefonları, televizyonlar, diz üstü bilgisayarların android tabanlı olması eğlence dünyasına açılan kapı işlevini görmektedir.

 

 Android işletim sistemi içerisinde birçok uygulama ücretsiz olarak kullanıcıya sunulmaktadır.

 

 Google firmasına ait olan uygulama üzerinden çeşitli programlara çok kısa ücretsiz programların indirilmesi ile erişimi sağlanacaktır.

 

 

 

 Konuşma ve Mesajlaşma Uygulamaları Nelerdir?

 

 

 

 Android işletim sistemi üzerinden google play indir ile birçok uygulamalar tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Örnek vermek gerekirse, Bip Messenger ile görüntülü konuşma ayrıca mesajlaşma yapılmaktadır. Mesajlar emojiler ile daha eğlenceli hale gelmiştir.

 

 Whatsupp Plus uygulaması içeriği ise herkesin günlük hayatta vazgeçilmezi olan whatsapp uygulamasına ek olarak gelen mavi tik gizleme, yazıyor ya da ses kaydediyor başlıklarını gizleme, okundu bilgisini gizleme özellikleri taşıyor.

 

 

 

 Müzik İndirme Uygulamaları Nelerdir?

 

 

 

 Snap Tube uygulaması, youtube uygulaması gibi ancak farklı olarak sevilen videoları tablete veya telefona ayrıca indirme özelliği taşımaktadır. Myt MP3 android tabanlı bir yazılım olup programın özelliği bir videoyu donmadan izlemeyi sağlaması ayrıca yine istenilen videoyu cihazlara indirme ayrıcalığı sağlamaktadır.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da 342 kilo eroin ele geçirildi
Van'da 342 kilo eroin ele geçirildi
Başkan Say, HUDER üyeleriyle bir araya geldi
Başkan Say, HUDER üyeleriyle bir araya geldi