Elektronik Sigara Modelleri - Vaporesso Polar

Elektronik Sigara Modelleri - Vaporesso Polar

Elektronik Sigara Modelleri - Vaporesso Polar

Elektronik Sigara Modelleri - Vaporesso Polar

Elektronik Sigara Modelleri - Vaporesso Polar
23 Temmuz 2019 - 17:52
Reklam

Elektronik Sigara Seçeneklerimiz

 

 

 

Sigarayı kolayca bırakmanızı sağlayacak olan her çeşit elektronik sigara firmamız bünyesinde hizmetinize ve satışa açıktır. Aynı zamanda en ucuz elektronik sigara modelleri ile normal bir sigaraya verdiğiniz paradan çok daha az ödeme imkanı sunuyoruz. Bizden talep ettiğiniz ve siparişinizi verdiğiniz elektronik sigaraları özel korunaklı ambalajı ile birlikte evinize ya da yazmış olduğunuz adrese kadar gönderiyoruz Ürünlerimiz içerisinde birçok farklı türde gıda aromaları mevcuttur. Böylelikle tamamen sağlığa ve damak tadına uygun olarak sigarayı bırakma sürecinizde marka ve firma olarak yanınızda yer alıyoruz.

 

 

 

Elektronik Sigara Teknik Özellikleri

 

 

 

Bizden aldığınız ürünlerimizin içerisinde çift devre koruma sistemleri bulunmaktadır. Böylece elektronik sigara likiti kullanımınız ve korumanızı tam donanımlı olarak sağlıyoruz. Özel kapakları ve koruma sistemleri ile birlikte herhangi bir yere düşürme anında bile cihazlarımız yüksek devinimli özellikleri sayesinde kırılmaz bir yapıdadır. Birçok ürünümüzde çinko alaşım kullanmaktayız. Madenlerin arasında en dayanıklı olanlarından biri olarak kabul edilen çinko alaşım ile birlikte bizden satın aldığınız elektronik sigaraları uzun bir süre boyunca korunaklı bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

 

 

Vaporesso Polar  kit elektronik sigara ürünlerimizde ek olarak ters polarite koruma vardır. Gövde kısmı ise paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Bu sayede istediğiniz ortamda rahatlıkla tüketebilirsiniz. Elektronik sigaralarımızdan çıkan dumanlar sahte bir görüntü oluşturduğu için ister evde, ister iş yerinde tercih ettiğiniz her alanda rahatlıkla ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir hava akımı sayesinde ürünlerimiz size yüksek kalite sunuyor.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum