Ekonomik seçimleri internetten yapın.

Bir evi idare etmek ve ev içi ekonomiyi doğru bir şekilde ayarlayarak ay sonunu getirmek her zaman tüm aileler için en önemli gündem maddelerinden biri olmuştur. Güncelliğini asla yitirmeyen bir konu olan bu konu ile ilgili son zamanlarda gündelik gıda ürünleri üzerindeki fiyat baskılarının artması ile birlikte kaliteli ürünleri uygun fiyatlarda almak aileler için daha önemli hale gelmeye başlamıştır.

Ekonomik seçimleri internetten yapın.
22 Mayıs 2019 - 15:27

 

 

 

 

Elbette ki bu konular ile ilgili başlıca kullanılan kaynaklardan biri internet olmaktadır. Zira, internetin son yıllarda yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanması neticesinde her konuda bilgi almak ve alışveriş yapmak için de başlıca başvuru kaynaklarımızdan biri internet olmuştur.

 

Bu bilgi kaynağını bütün firmalar kullanıyor olsalar da geleneksel iletişim usullerine de sırt çevirdiklerini söylemek çok mümkün değildir. Zira bugün piyasada faaliyet gösteren firmaların hepsinin internet pazarlamaları yüksek seviyelerde olsa da geleneksel pazarlama yöntemlerini terk etmediklerini görebiliyoruz.

 

Bu geleneksel pazarlama yöntemlerinden belki de en sık kullanılanı ise insanlara broşürler ile fırsat ve kampanyaları bildirmektir.

 

Peki bu geleneksel pazarlama yöntemi ile günümüzün kolay iletişim yöntemini bir araya getirmek ne kadar mümkündür?

 

Bunu mümkün kılan yeni bir internet sitesi kuruldu: Türkçe Broşürler

 

Kolay arama yapma imkanı

 

Türkçe Broşürler sitesi üzerinde tahmin edilebileceği üzere büyük firmalar ve zincir marketlerin fırsat ve indirimlerine dair broşür ve katalogları yer almaktadır. Bu broşür ve kataloglar her daim site üzerinde güncel bir şekilde yayınlanmakta ve kullanıcıların bu katalog ve ürünleri kolay bir şekilde incelemelerine imkan tanınmaktadır.

 

Site üzerinde broşür ilanları yayınlanan firmaların ilan sayfalarına geldiğimiz zaman bu firmaların site veri tabanında yer alan ilanlarının tamamını görme şansına sahip olabiliyoruz.

                                    

Örneğin; https://turkce-brosurler.com/sok-kataloglar linki üzerinde en yaygın marketlerden biri olan Şok markete dair Türkçe Broşürler sitesinde yer alan ilanları görebiliriz. Burada yer alan renkli ilanlar halihazırda devam eden kampanyaları göstermekte iken; siyah-beyaz ilanlar ise kampanya süresi sona ermiş olan ilanları göstermektedir.

 

Bu özellik sayesinde sitemiz üzerinde bir firmaya ilişkin bütün ilanları görebiliyoruz. Peki bu özellik ne işimize yarayacak? Bu özellik sayesinde aynı mağazada satılan ürünlerin fiyat değişimlerini görebileceğimiz gibi; bu firmalarda kampanya yapılan ürünlere ne sıklıkla kampanya yapıldığı ve hangi ürünlere sıklıkla hangi ürünlere daha sık kampanyalar düzenlendiğini takip edebiliriz.

Sitemiz veri tabanında yer alan bütün broşürler kullanıcılarımızın kolay bir şekilde inceleyebilmesi için farklı kategorilere ayrılmıştır. Bu kategoriler üzerinden farklı özelliklere göre sınıflandırılmış olan broşürleri dilediğimiz şekilde takip edebiliriz.

 

Örneğin; “Satıcılar” kategorisinde anlaşılacağı üzere; sitemizde broşürleri yer alan firmalar bazında araştırma yapmak mümkündür. Türkçe Broşürler sitesinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren 30’dan fazla firmanın broşürleri yayınlanmaktadır. “Satıcılar” menüsü üzerinden bu firmalara dair arama yapabilirsiniz.

 

Türkçe Broşürler sitesinde yayınlanan broşürlerin sınıflandırıldığı bir diğer başlık ise “Kategorilerine Göre Satıcılar” başlığıdır. Bu başlık üzerinde ise 7 farklı sektör ve ayrıca bu sektörlerin hiç birine girmeyen ayrı bir “Diğer” başlığı üzerinde sitede broşürleri yer alan firmaları sektör bazında arayabilirsiniz.

 

Türkçe Broşürler sitesi ile her gün alışveriş yaptığınız bütün firmalara dair indirim ve kampanyaları takip ederek evinizin bütçesine internetin ayrıcalığı ile katkı sağlayabilirsiniz.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum