Ekonomik Kıbrıs Biletleri

Kıbrıs’a gitmek ve ekonomik bilet alarak avantaj sağlamak için yapmanız gereken internet sitemizden online bilet kampanyalarına katılmak ve indirim kampanyalarından yararlanmaktır.

 Ekonomik Kıbrıs Biletleri
04 Eylül 2019 - 18:00
Reklam

Kıbrıs’a gitmek ve ekonomik bilet alarak avantaj sağlamak için yapmanız gereken internet sitemizden online bilet kampanyalarına katılmak ve indirim kampanyalarından yararlanmaktır. Mersin çıkışlı feribot seferleri ile Kıbrıs yolculuğunuzu daha ekonomik hale getirebilirsiniz. Filo Denizcilik olarak sizlere konforlu yolculuk sunmak için çalışıyor, tecrübeli ve güler yüzlü personelimiz ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Teknolojik ve yeni nesil feribotlarımız ile zamanında kalkan seferler düzenliyor, sizlere gecikme, rötar gibi zaman kaybı oluşturan olumsuzluklardan uzak durma imkanı sağlıyoruz. Mersin Taşucu kalkışlı seferlerimiz için bilet alabilmek için internet sitemizin yanında limanlarda bulunan acentelerimizi de tercih edebilirsiniz.

Arabalı feribot seferleri için online bilet alabilir, şahsi aracınız ile yük limiti olmadan istediğiniz kadar eşyayı arabanız ile birlikte Kıbrıs’a götürebilirsiniz. Ticari bir araç için arabalı feribot bileti aldığınızda yolculuk güvenliğinizi sağlayabilmek adına belirlemiş olduğumuz limitlere kadar yük taşıyabiliyorsunuz. Araç türüne göre yük limitleri belirlediğimiz için bilet alırken araç türünüzü belirtmeniz gerekiyor.

Mersin Taşucu Feribot Biletleri

Kıbrıs seyahatinizi daha ekonomik bütçeler ile gerçekleştirebilmek için Taşucu Mersin feribot seferleri için online bilet alabilir ve indirim kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Sitemizden bilet alırken üyelik işlemlerini gerçekleştirmeniz gereklidir. Vereceğiniz iletişim bilgileri ile indirimli Kıbrıs feribot biletleri hakkına size bilgilendirme mesajları gönderiyoruz. İndirim kampanyalarından haberdar olarak arabalı feribot ve normal feribot seferleri için uygun fiyatlı biletler alabilirsiniz.

Mersin Taşucu kalkışlı olan feribot seferleri Kıbrıs tarafından Gazi Magosa ve Girne kalkışlı olarak yapılmaktadır. Her gün düzenlenen Kıbrıs feribot seferleri için internet sitemiz üzerinden bilet alabilirsiniz. Biletiniz ile birlikte kimliğiniz ile feribot seferine katılabilir ev Kıbrıs’a giriş yapabilirsiniz. Kıbrıs biletiniz ile birlikte gerekli şartları sağladığınızda evcil hayvanlarınızı da yanınızda götürebiliyorsunuz.

 

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum