Ehallmall.com Dijital Satış Sitesi

Ehallmall.com Dijital Satış Sitesi

Ehallmall.com Dijital Satış Sitesi

Ehallmall.com Dijital Satış Sitesi

Ehallmall.com Dijital Satış Sitesi
23 Temmuz 2019 - 21:00
Reklam

 

Ziraat ürünleri alanında tek dijital satış platformu olma özelliği gösteren ve üretici-tüketici arasında denge kurarak alım ve satım yapma olanağı sunan Ehallmall sitesi, yüzlerce satıcıya ilan verme imkanı sağlaması nedeniyle adından sık sık söz ettiriyor. Ücretsiz tarım çiftçi ilan sitesi olarak pek çok kategoride ürün ve hizmet satışı gerçekleştiren web adresi, halde satılabilecek tüm ürünleri dijital ortama taşıyarak ülkemizin ilk ziraat ürünleri sitesi olma niteliği taşıyor.

 

Ehallmall.com Hangi Hizmetleri Veriyor?

Ehallmall isimli web sitesinde bakliyat ve hububat ilanlarından bitkisel ve hayvansal ürünlere, fidan-fide ve tohum ilanlarından sığır büyükbaş hayvan ilanlarına kadar pek çok mal ve ürüne ulaşabilir, alışveriş işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Diğer bir yandan büyükbaş ve küçükbaş hayvan alış satış imkanı da sağlayan web adresi, uygun fiyat politikası ile müşterilerine hizmet veriyor. Sizler de oldukça uygun fiyatlara bu site üzerinden alışveriş işlemlerinizi gerçekleştirebilir, tarladan evinize ürünler satın alabilirsiniz.

Ehallmall ile Sorunsuz Alışveriş

Hemen bir üyelik oluşturarak güvenilir ödeme sistemi ile hizmet sunan Ehallmall.com adresi üzerinden güven içerisinde üretimini gerçekleştirdiğiniz ürünleri satabileceğiniz gibi aynı zamanda bir müşteri olarak gereksinim duyduğunuz birçok ürünü temin etme şansı da elde edebilirsiniz. Site hizmetleri hakkında bilgi almak ya da bir müşteri olarak satıcı ile yaşadığınız tüm problem ve sıkıntıların çözümü için destek hattına başvurabilirsiniz.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum