Eğlencenin Adresi Aqua Yaz Kampında

Eğlencenin Adresi Aqua Yaz Kampında

Eğlencenin Adresi Aqua Yaz Kampında
11 Mayıs 2019 - 19:58

 

Öğrencilerin yoğun bir eğitim öğretim yılından sonra yorulduğu, stresli bir yılı geride bırakırken yaz tatilini değerlendirmek isteyen her çocuk için kampımızın kapıları sonuna kadar açıktır. Çocukların bulunduğu gelişim dönemine göre düzenlenen pek çok oyun ve etkinliklerle birlikte kamptan sonra çocuğunuzda fark edeceğiniz kişisel özellikler olacağından emin olabilirsiniz. Eğlenirken aslında çocukların kişisel yönlerini fark etmesine ve kendilerine öz güven duymalarını sağlayan etkinliklerimiz sayesinde içsel yolculuklarına yaz kampı ve diğer kamp çeşitlerimizle birlikte yeni ve farklı bir deneyim katacaklardır.

 

Hangi Şehirlerde Kamp Noktalarımız Var?

Türkiye'nin çeşitli illerinde bulunan kamp programlarımızla birlikte istediğiniz kamp yerimizin tercihini yapabilirsiniz. Bu şehirlerimiz; Hatay, Ankara, Adana, Bursa, İzmir, Mersin, Gaziantep ve Antalya şehirlerimiz bulunmaktadır. İnternet sitemizde yer alan detaylı program bilgileri için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bunun için Aquakamp.com adresine bir tık tıklamanız yerinde olacaktır.

Aquakamp Ne Tür Kamp Seçenekleri Bulundurmaktadır?

Yaz Kampı, seçeneğinde 9-17 yaş arasındaki tüm çocuklara oldukça verimli bir tatil geçirme fırsatı sunmaktadır. Bu yaz kampı seçeneğinde pek çok etkinlikler çocuklarla beraber eğlenceli bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Dalış eğitimleri, alanında uzman kişiler ve eğitmenlerle birlikte çocuklara verilen teorik bir eğitimle başlar ve çocuklar, gerekli malzemeleri nasıl kullanılacağını öğrenirler.

Gerekli eğitim verildikten sonra ilk önce havuz ortamında dalış yapılarak deniz ortamında yapılacak olan dalışa hazırlık yapılır ve sonrasında çocuklar eğitmenleriyle birlikte dalışlarını tamamlarlar. Binicilik eğitimi, Paintball gibi çeşitli sporlara birlikte çocuklar keyifli vakit geçireceklerdir. Yüzme bilmeyen veya yüzme stillerini geliştirmek isteyen çocuklar için yüzme kursu seçeneğimizde bulunmaktadır.

 

Ayrıca sadece çocuklara değil yetişkinlere de yüzme kursu sunuyoruz. Yaz gençlik kampı pek çok etkinliğin ortasında çeşitli yerlerden gelen öğrencilerle devam etmektedir. Yaz kampının diğer bir avantajı da İngilizce eğitimi gibi uluslararası alanda önemli bir dil olan İngilizcenin pratik olarak konuşulması için oldukça yararlı bir eğitim ve tatil fırsatı sunuyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum