EDH’nin Ziyaretleri Tüm Hızıyla Sürüyor

EDH'nin Ziyaretleri Tüm Hızıyla Sürüyor

Ekonomide Değişim Hareketi Nisan ayında yapılması planlanan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Editor: Van Haber
27 Şubat 2018 - 14:41

Ekonomide Değişim Hareketi Nisan ayında yapılması planlanan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekonomide Değişim Hareketi Necdet Takva Öncülüğünde esnaf ve Tacir'in sorun sıkıntılarını yerinde dinlemek için ziyaretlerini sürdürüyor. Ziyaret edilen Esnaf ve Tacir EDH ekibine Van TSO seçimi için başarı dilerken Necdet Takva öncülüğündeki EDH ekibine güven duyduklarını dile getirdiler. Necdet Takva öncülüğünde Esnaf ve Tacir ziyaretlerini sürdüren EHD ekibi, ''Bizler şuan seçim çalışmaları için esnaf ve Tacir ziyaretleri yapmıyoruz.

Yaptığımız ziyaretler esnafımızın ve tacirimizin yaşamakta oldukları sıkıntıları bizzat yerinde tespit üzerinedir. Yaşanan sorun ve sıkıntılar ile ilgili fikir alışverişinde bulunarak çözüm üretmeye yönelik yaptığımız ziyaretler oldukça olumlu geçiyor. Esnaf ve Tacir bizleri çok iyi bir şekilde karşılıyor ve bize güvendiklerini söylüyorlar. Bizde esnaf ve tacirimizin bu güvenini sarsmayacağız. Sorunların çözümü ve Vanlı esnafımızın işlerinde daha da gelişmeleri için elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Kimsenin bundan hiçbir kuşkusu olmasın.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı