EDH Esnaf ve Tacir Ziyaretlerine Başladı

EDH Esnaf ve Tacir Ziyaretlerine Başladı

Ekonomide Değişim Harekatı Üyeleri Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ve Tacir ziyaretlerine başladı.

Editor: Van Haber
17 Şubat 2018 - 17:48

Ekonomide Değişim Harekatı Üyeleri Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmaları kapsamında Esnaf ve Tacir ziyaretlerine başladı. Nisan ayında yapılması planlanan Van Ticaret ve Sanayi Odası seçim çalışmalarını sürdüren Ekonomide Değişim Harekatı Üyeleri Necdet Takva öncülüğünde çalışmalarına start verdi. Ekonomide Değişim Harekatı, Necdet Takva öncülüğünde Van'da Kazım Karabekir Caddesinde bulunan esnaf ve taciri ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Kazım Karabekir Caddesi üzerinde bulunan esnafı ve taciri tek tek ziyaret eden Ekonomide Değişim Harekatı üyeleri esnafın yaşadığı sorunlar ve çözüm noktasında yapılacaklar ile ilgili de fikir alışverişinde bulundular.

Ziyaret edilen Esnaf ve Tacir, Necdet Takva'ya ve Ticaret ve Sanayi Odası'na Kentte Ekonomik olarak ciddi katkı sağlayan İranlıların gelişleri için verilen çaba için teşekkür ettiler. Esnaf ve Tacir, İranlıların daha fazla Van'a gelmeleri adına daha özverili çalışmaların devam etmesini istedi. Esnafın ve tacirin büyük ilgi ile karşıladığı EDH Üyelerinin seçim çalışmaları ve esnaf ziyaretleri önümüzdeki günlerde devam edecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vanlı taraftarların sevinç gösterileri sürüyor
Vanlı taraftarların sevinç gösterileri sürüyor
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi
Yorganların içerisinde 81 kilo eroin ele geçirildi