Edagül Kahvecioğlu’ndan İlçelere Ziyaret

Edagül Kahvecioğlu'ndan İlçelere Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Parti (AK Parti) Van Milletvekili aday adayı olan Hukukçu Edagül Kahvecioğlu, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.

Editor: Van Haber
01 Mayıs 2018 - 23:58

AK Parti Van Milletvekili olan Hukukçu Edagül Kahvecioğlu, seçim çalışmaları kapsamında Van’ın İpekyolu, Tuşba, Edremit, Erciş, Muradiye ve Çaldıran ilçelerini ziyaret etti. İlçe başkanlıklarında teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Kahvecioğlu, 2018 erken seçimlerini değerlendirdi. Türkiye’nin içinde olduğu duruma dikkat çeken Kahvecioğlu, erken seçimlerin ülkenin geleceğini belirleyeceğini söyledi.

Türkiye’nin daha güvenilir ve ekonomik açıdan daha iyi yerlere gelebilmesi için istikrarın olması gerektiğini belirten Kahvecioğlu, “Biz ülkemizin içinde olduğu sorunlara hakim olduğumuz gibi çözüm yollarına da hakimiz. Amaç liderimiz Erdoğan nezdinde tüm Türkiye’ye algı operasyonu yapmaktır. Bizler geçmişte olduğu gibi bu günde bu operasyonlara mahal vermeyeceğiz ve erken seçimlerde çok yüksek oy oranları alarak AK Parti’nin gücünü ve liderini nasıl sahiplendiğini göstereceğiz. Ben 23 yaşındaki genç bir kardeşiniz olarak tüm enerjimi partime, davama ve kentime harcayacağım. Bu kent için hayallerimiz, bu kent için projelerimiz var. Teşkilatları son derece önemli ve değerli buluyorum. Çıktığımız bu yolda siz değerli teşkilatlarımızın desteğini ve duasını bekliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı