Ebay’den Alışveriş Yapmanın En Kolay Yolu

Ebay'den Alışveriş Yapmanın En Kolay Yolu

Ebay yurtdışı menşeili bir online alışveriş sitesi olarak bilinmekle birlikte dünyanın her yerine gönderim yapması Türkiye'den alışveriş yapılmasının önünü açmıştır.

Editor: bazkriz
14 Eylül 2018 - 12:52 - Güncelleme: 15 Eylül 2018 - 15:01

Ebay yurtdışı menşeili bir online alışveriş sitesi olarak bilinmekle birlikte dünyanın her yerine gönderim yapması Türkiye'den alışveriş yapılmasının önünü açmıştır. Ebay üzerinden alışveriş yapabilmek için hazırlanmış olan bir web sitemiz kolay kullanışlı bir ara yüze sahip olmasından ötürü ebaypaketim.com tercih edilebilmektedir. Web sitemizde yer alan menü üzerinden Ebay'den hızlı ve kolay bir şekilde sipariş verebilmek mümkün olur.

 

Ebay'den Sipariş Verme

Ebay üzerinden sipariş verebilmek için web sitemizi kullanacak olan kişilerin üç adımda hızlı bir şekilde sipariş verebilmesi sağlanır. Ebay üzerinden beğenilen ürünün linki web sitemizde hazırlanmış olan alana kopyalandıktan sonra "Hemen Al" butonuna tıklanır. Sipariş verilmek istenen ürünün ödeme yöntemi tercih edilerek ürünün ödemesi yapılır ve sipariş bizim tarafımıza ulaştıktan sonra gönderim için gerekli olan hazırlıklar yapılır.

 

Ebay Sipariş Ücretleri

Kargo firmasının tercihi ile birlikte sipariş ücretlerinde dolar üzerinden değişkenlik yaşanmaktadır. Ebay Türkçe bir şekilde kullanıma açık olan firmamızın web sitesinden Epaypaketim kargosunu tercih edenler için 19 dolar, diğer firmaları tercih edenler için 40 dolar, UPS firmasını tercih edenler için 148 dolar ve DHL firmasını tercih edenler için 156 dolar gibi bir ücret ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle hemen uygun fiyatı hem de kalitesi ile firmamızı tercih etmek ekonomik bir geri dönüşüm sağlamakla birlikte hızlı gönderim yapılır.

https://www.ebaypaketim.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da 5 kişi gözaltına alındı
Van'da 5 kişi gözaltına alındı