E-Sigaranız Likit Mi Sızdırıyor? İşte Çözüm: Aspire Nautilus...

E-Sigaranız Likit Mi Sızdırıyor? İşte Çözüm: Aspire Nautilus 2

Editor: Van Haber
27 Ekim 2018 - 01:03

Yediden yetmiş yediye elektronik sigara kullanan hemen herkesin ortak dertlerinden bir tanesi de e-sigaralarda atomizer tankın likit sızdırması konusudur. Özellikle fiyatı standart e-likit içeriklerinden daha yüksek bir fiyata sahip olan premium e likit içeriklerini kullanıyorsanız, likit tankına dolum yaptığınızda premium likit içeriğinin atomizer tankın hava kanallarından akıp gitmesi kadar kullanıcıları rahatsız eden bir başka durum yoktur. Elektronik sigara dünyasında özellikle profesyonel kullanıcılar tarafından kullanılan Aspire Nautilus 2 ise bu sızdırma derdini ortadan kaldırıyor. E-sigaranız likit mi sızdırıyor? İşte çözüm: Aspire Nautilus 2 Atomizer Tank.

Bir E-Sigarada Likit Sızdırma Problemi Nelere Sebep Olur?

Bir elektronik sigara cihazında e-likit sızıntısı pek çok problemi beraberinde getirir. İlk olarak sızan e-likit özellikle mod elektronik sigaralardaki şarjlı pillere zarar verir. Kullanılmış bir şarjlı pile baktığınızda likit sızıntısının etkilerini şarjlı pillerin dış kısımlarında görebilirsiniz. Mod elektronik sigara modellerinde şarjlı pillerin yıpranmasına neden olan etmenlerin başında e-likit sızıntısı gelmektedir.

E-likit sızıntısı aynı zamanda büyük paralar ödeyerek satın aldığınız e-likit içeriklerinin boşa akmasına neden olur. Eğer e-sigara cihazınızı çanta veya cebinizde taşıyorsanız likit sızıntısı sadece cihazın kozmetiğine - dış görünüşüne değil aynı zamanda çanta veya cebinizdeki diğer eşyalarınıza da büyük oranda zarar verir. Tüm bu etmenler e-likit sızıntısı yapmayan bir atomizer tankın varlığını kullanıcılar için zorunlu kılar. Bu tip durumlarla sık sık karşı karşıya kalıyorsanız Aspire Nautilus 2 atomizer tank sizler için son derece idealdir.

Aspire Nautilus 2 Atomizer Tank Sızdırmazlık Özelliğini Neye Borçlu?

Aspire Nautilus 2 atomizer tank, 22 mm çapında, 2 ml’ lik bir e-likit kapasitesine sahip olan ve aynı zamanda 56 mm uzunluğunda bir atomizer tank modelidir. Ayarlanabilir hava kanalları sayesinde yoğun ve dolgun buhar verme kapasitesine de sahip olan Aspire Nautilus 2 atomizer tank tamamen paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Pyrex cam kısmı kaplayan dış kısım tamamen paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir ve tanka e-likit dolumu sadece bu koruyucu kısım kaldırıldıktan sonra yapılabilir.

Aspire Nautilus 2, sızdırmazlık özelliği ile öne çıkmış olan bir atomizer tank modelidir. Özel - dereceli hava kanalları sayesinde bu atomizer tank modeli sağladığı buhara aynı zamanda dolgunluk ta katabilir. 5 farklı boyutta hava kanalına sahip olan Aspire Nautilus 2 atomizer tank, diğer hava kanalına sahip atomizer tank modellerinin aksine e-likit sızdırmaz.

Sızdırmazlık özelliği ile öne çıkan Aspire Nautilus 2 Atomizer tank bu özelliğini tamamen malzeme kalitesine ve titiz mühendisliğine borçludur. Deneyimli kullanıcılar tarafından tercih edilen bu atomizer tank modeli, 510 vidalama sistemine sahip her mod gövde ile birlikte kullanılabilir ve ağızlık (drip tip) kısmından koruyucu dış yüzeyine kadar tamamen paslanmaz çelikten üretilmiştir.

Aspire Nautilus 2 Kimler Tarafından Kullanılıyor?

Aspire Nautilus 2’nin hava kanalları çok büyük değildir. Bu durum Aspire Nautilus 2’ nin özellikle sigara içimi tarzı ile elektronik sigara kullanan kullanıcılar için idealdir. Diğer atomizer tank modellerine nazaran çok daha düşük bir likit kapasitesine sahip olmasına karşın Aspire Nautilus 2, sigara içimi yani MTL için tercih eden kullanıcılar için kullanışlıdır. Bunda elbette Aspire Nautilus 2’nin metal drip tip kısmı da etkendir.

Aspire Nautilus 2, deneyimli e-sigara kullanıcıları ve MTL içimi talep eden e-sigara kullanıcıları tarafından tercih edilen bir atomizer tanktır. Buna ek olarak Aspire Nautilus 2 kullananların başında e-likit sızıntısınsan şikayet eden e-sigara kullanıcıları gelmektedir. Eğer siz de e-sigaranızın atomizer tankından şikayetçiyseniz Aspire Nautilus 2’ yi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı