Reklam

Duvarortusu.com.tr Tüm Ürünlerde %20 İndirim ile Trendyol'da!

Duvarortusu.com.tr Tüm Ürünlerde %20 İndirim ile Trendyol'da!

Duvarortusu.com.tr Tüm Ürünlerde %20 İndirim ile Trendyol'da!
04 Aralık 2019 - 12:37
Reklam

 
                Farklı bir platformun daha içerisine giren duvarortusu.com.tr, Trendyol üzerinden satışını gerçekleştirdiği tüm modelleri %20 indirim ile satışa sunmaktadır. Türkiye’nin en büyük duvar örtüsü üreticisi konumunda yer alan duvarortusu.com.tr , ismini her platformda olduğu gibi duyurmaya devam etmektedir. Trendyol mağazasında ise dikkat çeken bir detay şu vardır, İnternet sitesinde yaptığımız alışverişte kargo süresi 3 ile 6 gün arası yazmaktadır. Trendyol üzerinden alınan siparişlerde bu süre 11 günü bulmaktadır.
                Modelleme alanında da kendini kanıtlayan duvarortusu.com.tr ekibi, Trendyol üzerinden tek bir model ile devam etmektedir. Tüm indirimler bu modeller üzerine kuruludur. Lakin modellerin en büyük özelliğini izlediğimizde Buda duvar örtüsü modelleri olmakla birlikte, bu modellerin İnternet sitesinde satışta olmayıp sadece Trendyol mağazasına özel olarak üretildiği açık ve net bir şekilde ortadadır. Gün geçtikçe modellerine yenilerini ekleyecek ve üstüne koyarak Trendyolda vazgeçilmez bir mağaza haline gelecektir.
                Trendyol’da ileriki zamanlarda daha fazla ve farklı kampanyalar yapmak istiyoruz. Özel günlerde ekstra indirimler gibi bir çok indirim türünü sizlerle buluşturabiliriz. Duvarortusu.com.tr’de fiyatlar kalite düşünüldüğü zaman oldukça uygun diyebileceğimiz bir düzeydedir. Trendyol üzerinden indirimli olarak sipariş geçmek için, tek yapmanız gereken mağazaya girmek ve sipariş vermektir. Teşekkürler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum