Dünya Markası Olma Yolunda

Dünya Markası Olma Yolunda

Dünya Markası Olma Yolunda
10 Ekim 2019 - 11:35
Reklam


Yol yapımı ve benzeri birçok alanda kullanılan büyük kayaları kırarak, daha ufak hale getiren kırma makineleri olarak tanımlanabilecek konkasör tesislerinin önemi açıktır. Bu konuda ülkemizde hizmet veren Fabo Makina gerek konkasör üretimi gerekse mobil ya da sabit konkasör tesisi çözümleri ile yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor. Firma hakkında ayrıntılı bilgiye ulaşma imkanı sunan ve hizmetleri hakkında ayrıntılı bilgi alabileceğiniz internet adresi de fabo.com.tr. Firma yurtiçi hizmetleri yanında 40'dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirerek dünya çapında tanınır ve bilinir bir şirket olmayı da başarmış durumda.
Geniş Üretim Sahası
Firma, İzmir'de kurulu iki ayrı fabrikasında, geniş alanda konkasör tesisi ve konkasör imalatı yapıyor. Her biri konusunda uzman ve profesyonel nitelikteki çalışma ekipleri sayesinde ortaya çıkardığı ürün kalitesi standartların üstünde oluyor. Bu haliyle kaliteli ve güvenilir ürün tedariki ile müşterilerinin yüzünü güldüren bir firma.
Ar-Ge Çalışmaları
Yine Fabo Makina, sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübesini, sektörel gelişim ve yenilenmelere açık, teknolojiyi devamlı takip eden yenilikçi anlayışıyla birleştiriyor. Araştırma ve geliştirmeye verdiği önem nedeniyle şirkette aynı oranda hızlı bir büyüme ivmesi yakalamış durumda. Firma kalite ve teknolojiyi buluşturması nedeniyle hizmetleri ve ürünleri yüksek oranda talep görüyor.
7 / 24 Destek Hizmetleri
Firma yoğun konkasör imalatı çalışmalarının yanında, aynı zamanda 7/24 çalışma esası ile servis ve yedek parça hizmeti de sunuyor. Bu şekilde müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede oluşturma hedefi içinde emin adımlarla ilerliyor.
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum