Dubai Vize Hizmetleri

Dubai Vize Hizmetleri

Dubai Vize Hizmetleri

Editor: ajans
29 Kasım 2018 - 10:50 - Güncelleme: 29 Kasım 2018 - 11:14

Dubai Emirliği'ne seyahat etmek isteyen Türk vatandaşlarının Dubai vizesi başvurusunda bulunmaları gerekir. Birleşik Arap Emirlikleri tarafından verilen Dubai vizesi diğer emirliklerde de geçerlidir. Dubai'ye gitmek isteyen kişiler yapacakları seyahatin amacına göre farklı kategorilerde ki vize çeşitlerinden birine sahip olmaları gerekmektedir.

 

Dubai Emirliği, Türk vatandaşlarından bordo pasaport (umuma mahsus pasaport) sahibi olanlar için belli bir sürelik seyahatleri için vize muafiyeti getirmiştir. Ancak bu süre 180 günlük bir süre içinde 90 günü aşmayan ziyaretler için geçerlidir. Eğer Dubai'de bu süreden daha fazla kalınmak isteniyorsa Dubai vize başvurusu yapmak gerekir.

 

Dubai Vize Çeşitleri Nelerdir?

 

Dubai Emirliği'nde eğer 90 günden daha fazla bir konaklama yapılacaksa aşağıdaki vize işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekir.

 

Dubai Turist Vizesi: Dubai turist vizesi, tek girişli ve çok girişli olarak alınabilir. Bu vizeyi uzun süreli veya kısa süreli olarak alabilirsiniz. Dubai kısa süreli turist vizesi aldıysanız, ülkeye giriş tarihinden itibaren sadece 29 gün konaklama hakkına sahip olabilirsiniz. Eğer Uzun süreli turist vizesine sahipseniz ülkede 90 gün gibi bir süre konaklayabilirsiniz. Ayrıca Dubai turist vizesini de uzatma hakkınız bulunmamaktadır.

 

Dubai Transit Vizesi: Bu vize türü Dubai üzerinden başka ülkelere geçiş yapmak için alınan bir vizedir. Dubai transit vize işlemi uzatılamayacağı gibi ülkede en fazla 96 saat konakla hakkına sahip olabilirsiniz. Ancak havaalanından 24 saati aşmamak kaydıyla dışarıya çıkmazsanız bu vizeyi almanıza gerek yoktur.

 

Dubai Ticari Vize: Dubai Emirliği'ne 90 günden faza konaklama yapılacak durumlarda Dubai ticari vize başvurusu yapılması gerekir. Bu nedenle Dubai'de ticari faaliyetler yürütmek, iş toplantısı, iş görüşmesi, konferans veya fuar gibi etkinliklere katılmak için bu kategorideki vize başvurusunun yapılması gerekmektedir.

 

Dubai vize hizmetleri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak ve Dubai vize başvurunuzu gerçekleştirmek için müşteri temsilcilerimizi 0312 419 09 22 nolu irtibat telefonumuzdan arayabilir ve aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

 

Dubai Vize Ücreti

 

72 saatte sonuçlanan kısa süreli Dubai vize ücreti 125 $'dır. Ödemeniz ve evraklarınız bize ulaştığı an başvurunuz süratle işleme alınacaktır. Dubai vizesi, Dubai uzun süreli vize başvurusu ve yerine getirilmesi gereken koşullar hakkında detaylı bilgi edinmek için bize 0312 419 09 22 numaralı hattan ulaşabilirsiniz.

 

Dubai Online Vize Merkezi
Şehit Adem Yavuz Sok. No:18/12 Kızılay-Ankara
Tel: 0312 419 09 22

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı