Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dubai Vize Başvurusu Nasıl Yapılır?
03 Şubat 2019 - 22:43

Online olarak vize başvurusu yapmak isteyenler özellikle kısa süre içerisinde tamamlanacak işlemlerin ardından vize alabilirler.

Dubai’ye yolculuk yapacak olanlar için Dubai vize işlemleri internet üzerinden sorunsuz şekilde gerçekleştirilmektedir. Başvuru işlemleri sırasında gerekli evrakların toplanması ve kredi kartı ile belirlenen ücretin ödenmesini ardından sürdürülecek olan süreç ile olumlu sonuç alınması durumunda kısa sürede vize alınabilir. Vize alımı sırasında yaşanabilecek problemlere karşı önlem almak isteyenler için danışmanlık hizmeti alınması önemlidir.

İnternet üzerinden yapılacak olan başvurularda kredi kartı ile online ödeme seçeneği kısa sürede ödeme işlemini yapılmasını sağlamaktadır. Başvuru yapacak olan kişilerin özellikle belirlemiş oldukları vize süresi belirlenecek fiyatları etkilemektedir. 2019 yılı için belirlenmiş olan güncel ücretler üzerinden paranın yatırılması gerekir. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler için gerekli güvenlik önlemlerinin alınması herhangi bir problem yaşanmadan ödemenin yapılmasını sağlamaktadır.

Dubai Vizesi Evrakları

Vize başvurusu yapacak olanlar için öncelikle gerekli evrakların tedarik edilmesi ve daha sonrasında vize ücretinin yatırılması gerekiyor. İnternet üzerinden yapılacak olan işlemlerde kullanılacak Dubai vizesi için gerekli evraklar başvuru yapacak olan kişilere göre değişmektedir. Gerekli olacak genel evraklar şu şekilde sıralanabilir;

  • Vize başvuru formu,
  • Emirates rezervasyon numarası veya fotokopisi,
  • İsme kayıtlı cep telefonu ya da ev telefonu faturası,
  • 2 adet fotoğraf,
  • Şirket yazısı,
  • Renkli pasaport fotokopisidir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum