Dubai Turist Vizesi

Dubai Turist Vizesi

Dubai ve turizm sözcükleri yakın zaman öncesine dek kolay kolay yan yana gelmiyordu.

Editor: Erkut
17 Mayıs 2019 - 15:46 - Güncelleme: 17 Mayıs 2019 - 18:55

Oysa Dubai, bugün dünyanın en popüler turizm destinasyonlarından biri haline gelmiş durumda. Bilindiği üzere Dubai, var olan zenginliğini esasen yer altı kaynaklarına borçlu. Yeraltı kaynaklarının yakın gelecekte tükenme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak olması, Birleşik Arap Emirlikleri'ni yeni mali kaynaklar konusunda harekete geçirdi. Bu bağlamda dünyanın her tarafından ülkeye turist çekebilecek devasa yatırımlara hız verildi. Dubai turizm konusunda gerçek anlamda bir devrim yaşadı diyebiliriz. Lüks oteller, müzeler, parklar, spor tesisleri, dev seyir terasları, doğal ve yapay plajlar, eğlence ve alışveriş merkezleri; çok kısa bir süre içinde inşa edildi. Öte yandan Dubai, dünyada da iş hayatının merkezlerinden biri olmayı başardı. Bu ışıltılı ülkeye gitmek bugün itibariyle pek çok insanın rüyalarını süslüyor. Eğer siz de Dubai'deki yerinizi almak istiyorsanız; çeşitli resmi prosedürler ve vize işlemleriyle alakalı pek çok başlıkta danışmanlık veren firmamızdan destek talep edebilirsiniz. Özelikle Dubai vizesi konusunda deyim yerindeyse uzmanlaşmış olan ekibimiz, size 24 saat gibi bir süre içinde dönüş yapacaktır.

Dubai'ye Girişte Vize Şartı Var mı?

Dünyanın her yerinden olduğu gibi ülkemizden de pek çok insan Dubai'ye turist olarak gitmek istiyor. Özellikle kış aylarında Dubai'ye gitmek isteyenlerin sayısında ciddi bir artış söz konusu. Sonbahar ve kış turizminin kalesi olarak kabul edilen Dubai, özellikle balayı çiftlerinin en sık tercih ettiği yerlerden biri olarak kabul görüyor. Dubai'ye ülkemizden gitmek için ne yazık ki uymanız gereken bazı vize prosedürleri söz konusu. BAE, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize şartı koşmuş durumda. Bu harika ülkeyi gezmek istiyorsanız, Dubai vizesi işlemlerinizi tamamlamalısınız. Transit vize ya da ticari vize gibi türlere yönelmek de mümkün; ancak turistik vize, popülerlik açısından her daim en önde yer alıyor.

Dubai Turist Vizesi Almak Zor mu?

Dubai turistik vizesi konusunda kısa ve uzun olmak üzere farklı türler söz konusudur. 30 günlük ya da 90 günlük turistik vizeleriyle bu özel şehirde doya doya vakit geçirebilirsiniz. Eğer bordo pasaport sahibiyseniz, bu vizeyi almanız zorunludur. Dubai vizesini almak için şahsi başvuru yapılmalıdır; ancak Ankara ve İstanbul'da yer alan elçilik/başkonsolosluklara gitmek yerine, kurumun resmi anlamda yetkilendirdiği yerlerden destek almanız mümkün. Bu akredite danışmanlık firmalardan biri olan Vize İşlem Merkezi, Dubai vize işlemlerinizi online ortamda, güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. Vize İşlem Merkezi %99 başarı oranı ile Dubai vize başvurunuzun olumlu sonuçlanmasını sağlamaktadır. Vize İşlem Merkezi, deneyimli ve profesyonel kadrosu ve ekonomik fiyat garantisiyle hizmet vermektedir.

 

Vize İşlem Merkezi
Şehit Adem Yavuz Sok. No:18/12 Kızılay-ANKARA
Tel: 0312 419 09 22

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı