Dosya dolabı ve arşiv dolabı üretiminde yükselen değer

Dosya dolabı ve arşiv dolabı üretiminde yükselen değer

Dosya dolabı ve arşiv dolabı üretiminde yükselen değer

Editor: ajans
03 Nisan 2018 - 11:30

Günümüzde ofis ortamında en çok kullanılan malzemelerin başında çelik dolaplar gelmektedir. Hem uygun fiyatıyla hem estetik görüntüsüyle hem de yüksek dayanıklılığı ile metal dolaplar ofislerin adeta vazgeçilmez bir öğesidir.Evrak, klasör, dosya gibi ürünlerin ofis ortamında dağınıklığa karşı olarak çelik dosya dolabı içinde muhafaza edilmesi gerekmektedir. İşte bu gibi durumlarda malzeme dolapları veya dosya dolabı en sık tercih edilen üründür. İçinde bulunan ayarlanabilir rafları sayesinde , rafların yüksekliği, rafların adeti istenilen boyuta göre ayarlanabilir. İsterseniz mavi klasör isterseniz fabrikalarınızdaki malzemeleri bu dolaplar içinde güvenle saklayabilirsiniz.Çelik dkp saçtan üretilen metal dolaplar , istenilen yükseklikte, genişlikte ve derinlikte üretilebilir. Kapılarında anahtarlı kilit sistemi veya asma kilit sistemi uygulanabilir.Fabrikalarda da kullanılan çelik dosya dolaplarının yanında bir diğer ürün ise çalışma tezgahıdır.

Çalışma tezgahları işletmenin faaliyet süresi boyunca kullanılan nadir ürünlerdendir. Dayanıklılığı ve sağlamlığı, çalışma tezgahlarının diğer ürünlerden ayıran en önemli farktır.İşçi elbise dolapları genelde tam boy veya yarım kapak şeklinde farklı modelleri içinde barındırır. Yarım boy dolaplarda daha fazla personel elbiselerini dolaplarda saklayabilir. Yer imkanı kısıtlı işletmeler genelde yarım kapaklı işçi soyunma dolabını tercih etmektedir.Soyunma dolapları istenilen renkte ve ebatta üretilebilir.Kapakların kilit sistemi asma kilit takmaya uygundur. Fakat istenildiği takdirde elektronik şifreli kilitli soyunma dolabı veya anahtarlı kilit sistemi seçeneği de mevcuttur.

Demir dolap alırken fiyatı etkileyen en önemli etmenlerin başında sac kalınlığı gelmektedir. Daha sonra özel ebat / standart ebat farkı ve boya gibi bir takım etmenler mevcuttur. Örneğin çelik dosya dolaplarında standart 0.7 mm sac kullanılır. Özel üretim olarak 1 mm sac ve farklı bir renk istenirse fiyatta bir takım değişiklikler olabilir.Engin Metal dolap konusunda 50 yıllık deneyime sahip olan Engin Metal Çelik Eşya , üretimle geçen yarım asıra rağmen, üretim kalitesinden ödün vermeden, soyunma dolabı,çalışma tezgahı,dosya dolabı,çelik dolap türevi ürünlerin imalatını gururla yapmaya devam etmektedir.Çelik dolap üretimi günümüzde döviz kuru,demir fiyatları gibi etkenlere bağlı olarak çok sık değişebilmektedir. Güncel soyunma dolabı fiyatları ve dosya dolabı fiyatları hakkında firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı