Reklam
Reklam

Doğal Kahvaltılık Ürünler  

Kahvaltıların ve aperatif atıştırmalıkların vazgeçilmezi olan peynir çeşitleri ile sizlere hizmet veren bir site olarak hayran olduğunuz ve vazgeçemediğiniz Trakya peyniri ve diğer peynir türlerini sizlere sunuyoruz.

Doğal Kahvaltılık Ürünler  
24 Haziran 2020 - 17:46


Kahvaltıların ve aperatif atıştırmalıkların vazgeçilmezi olan peynir çeşitleri ile sizlere hizmet veren bir site olarak hayran olduğunuz ve vazgeçemediğiniz Trakya peyniri ve diğer peynir türlerini sizlere sunuyoruz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde Trakya peyniri ile ilgili olarak çeşitleri bulabilir, dilediğiniz kadar seçerek satın alabilirsiniz. Trakya peyniri dışında sitemizde yer alan eski kaşar ve diğer kaşar türleri ile ilgili de incelemelerde bulunabilir ve satın almak istediğinizi seçerek satın alabilirsiniz. Güvenilir ve hijyenik koşullarda üretilmiş olan peynir çeşitlerinin yanı sıra sizlere sunmuş olduğumuz Hayrabolu tatlısı ve diğer tatlı türleri de sitemizde yer alıyor. Kahvaltılık ürünler, süt ürünleri, et ürünleri, konserveler, unlu mamülller gibi yiyecek çeşitlerini ve %100 Üzüm suyundan elde edilen hardaliye içeceklerine sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizi ziyaret ettiğinizde satın almak istediğiniz bütün ürünleri belirtilen gramajda satın alabiliyorsunuz. Özel olarak paketlenmiş (vakumlu) ambalajlar içerisinde yer alan ürünler çok kısa sürede kargo ile adresinizi ulaştırılıyor.
 
Tatlı ve Helva Çeşitleri
 
Tatlı çeşitleri içerisinde sizlere sunmuş olduğumuz ve farklı bir tatlı çeşidi olan peynir tatlısı bu anda daha önce tatmadığınız bir lezzet olarak sizlere sunuluyor. Ayrıca peynir helvası gibi farklı helva türlerini de sitemizde bulabilirsiniz. Şarküteri ürünlerinin yanı sıra et ürünlerinin de yer aldığı sitemizi ziyaret ettiğinizde sucuk, kavurma, pastırma gibi farklı et ürünlerini bulabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde belirli limitlerin üzerinde alışveriş yapmanız durumunda ücretsiz kargo servisi ile kısa sürede adresinize teslim yapıyoruz. Kapıda ödeme imkanı ile güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sizlere sunuyoruz. Şarküteri ürünleri ve kahvaltılıkların satışının yapıldığı bir e – ticaret sitesi olarak farklı ve doğal lezzetleri sizlere sunuyor, güvenli bir şekilde ödeme yapabilmeniz için sizlere farklı alternatifler sunuyoruz.
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum