DMAX

DMAX

DMAX
03 Eylül 2019 - 14:34


DMAX


Son dönemlerde farklı yayın formatlarıyla dikkat çeken bir TV kanalı olma özelliği taşıyan DMAX, özellikle yurtdışı kaynaklı yapımları ülkemize taşıması ile, ülkemizde ciddi bir izleyici kitlesi yakalamış durumda. Özellikle yayınlanan ‘nasıl yapılır?’ formatındaki programlar ülkemizdeki izleyici kitlesinin ilgisinin artmasını ve kitlenin zaman geçtikçe artmasını olanaklı kılıyor.DMAX Yayın Akışı


DMAX, yayın akışı ve ilginç ve ülkemizin alışkın olmadığı bir formatta programlar yayınlayan bir TV kanalı olması nedeniyle oldukça dikkat çekiyor. İlginç TV formatlarının DMAX kanalında yayınlanıyor olması ülkemizdeki izleyici kitlesinin bir hayli sıkı takip etmesine de neden oluyor.


Eğer siz de sıkı bir DMAX takipçisiyseniz ve gün içerisinde takip etmek isteyip takip edemiyorsanız, tam olarak doğru yerdesiniz.


Tüm televizyon kanallarının canlı yayın akışlarına ulaşabileceğiniz gibi, sitemiz üzerinden DMAX canlı butonundan DMAX izle işlemini gerçekleştirmeniz mümkün olur.


Sistemimiz Ve Hizmetlerimiz


Siz değerli izleyicilerimiz için tasarlamış olduğumuz sitemizde, tüm kanalların canlı yayın seçenekleri bulunmaktadır. İsterseniz, izlemek istediğiniz TV kanalının yayınını eş zamanlı olarak izleyebilir, isterseniz geçmiş yayınlara ulaşabilirsiniz. Sistemimizden hizmet almanız için ihtiyacınız olan tek şey, internet bağlantısı ve bu bağlantı kanalıyla TV izleyebilmeniz için kullanacağınız elektronik bir cihazdır. İsterseniz akıllı mobil telefonunuzdan isterseniz bilgisayarınızdan ve ya tabletten herhangi bir kanalı canlı yayınına ulaşma izleme şansınız olacaktır.


Türkiye’ye yeni bir kanal olarak eklenen D max NTV spor kanalını satın alarak ismini değişmiş ve geniş bir izleyici hitap etmektedir. HD kalitede ve kaliteli haber, spor, stil, moda, otomotiv, lüks tüketim kalemlerini eksen alarak izleyicilerine sunmaktadır. DMAX Türkiye kanalından isterseniz internet üzerinden canlı yayını izleyebilirsiniz. İzleyicilerine internet üzerinden kolay erişim hizmeti veren kanalımız DMAX internet bağlantısının olduğu her noktada cep telefonlarınızda, tabletlerinizden ve bilgisayardan ilgilendiğiniz programları kolayca takip edip izleyebilirsiniz.


DMAX spor programı ile sporsever izleyicileri için voleybol, futbol, transfer haberi, maç yorumları en doğru ve en güncel haberlerini izleyicilerine sunmaktadır. Sporseverlerin ve televizyon keyifle her noktada izleyebileceği bu kanal izleyicilerine kaliteli ve güncel içerikler sunmaktadır.


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum