Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu, Görevinden Ayrıldı

Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu, Görevinden Ayrıldı

Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu, Görevinden Ayrıldı
03 Ekim 2019 - 23:14

İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkanı Ahmet Tüfekçioğlu; 2 yılla aşkın süredir yürütmekte olduğum Destek Hizmetleri Başkanlığı görevim ailemin il dışında ikamet etmesi sebebiyle ayrılmak zorunda kaldığını belirtmek isterim, Görev sürem boyunca tüm sağlık personelimizle beraber Van’da sağlık hizmetini örnek bir konuma getirmeye çalıştık, bölge il olarak ilimizde de oldukça önemli iyileşmeler oldu. Sağlık alt yapımız ve insan kaynağı açısından oldukça iyi bir duruma geldik. Burada Sağlık Müdürümüz Sayın Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu’na   ve çalışama arkadaşlarıma teşekkür ediyorum dedi.

İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Mahmut Sünnetçioğlu; öncelikle Destek Hizmetleri Başkanımız Ahmet Tüfekçioğlu’na, yapmış olduğu çalışmalarından dolayı teşekkür etmek istiyorum, ekip çalışması ile ilimizde de oldukça önemli iyileşmeler oldu. Sağlık alt yapımız ve insan kaynağı açısından oldukça iyi bir duruma geldik, getirmeye de çalışmaktayız. Tabi tüm bu çalışmalarımızı yaparken önceliğimiz halkımıza hak ettiği hizmeti sunabilmek oldu.
 
Doç. Dr. Sünnetçioğlu, Makamların gelip geçici olduğunu belirterek, vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunabilmek adına birlikte mesai harcadığımız çalışma arkadaşlarımız ile elimizden gelen tüm imkanları devletin makamında milletimiz için harcamayı helal bildik. sağlık alanında daha da gelişim gösterebilmesi için ilimizin bütün dinamikleriyle ortak hareket ederek, Sağlık Bakanlığımızın yatırımları ve yeni açılacak tesislerin, insan gücü planlamalarını yasal prosedür ve mevzuatlara uygun ve Aktif olarak doğru zamanda doğru şekilde planlamak suretiyle hem personel memnuniyeti hem de hasta memnuniyetini yerine getirmeye büyük özen göstermekteyiz dedi.
 
Ahmet Tüfekçioğlu’na yapmış olduğu çalışmalardan dolayı  teşekkür belgesi ve plaket takdim ederek bundan sonraki görevinde başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum