Değer Kaybı Nasıl Oluşur?

Değer Kaybı Nasıl Oluşur?

Değer Kaybı Nasıl Oluşur?
05 Ekim 2019 - 00:04

Değer Kaybı
Araçların kaza sonucu değerlerinin tespiti, oluşan değer kaybının doğru tespit edilebilmesi için www.degerkaybidanismani.com sitesi üzerinden Ankara merkezli olarak yaklaşık 3 yıldır hizmet veriyorlar. Araçların karışacağı çift taraflı trafik kazalarında, kazaya karışan araçlarda oluşabilecek değer düşüşünün hesaplanması, bu işlemlerin takibi ve değer kaybı tahsilinin yapılması gibi konularda danışmanlık hizmeti veriyorlar. Değer kaybının yanı sıra trafik kazalarında tarafların alması gereken maddi ve manevi zararlar için alacakları tazminatları takip ediyorlar. Ankara merkezli olarak başladıkları hizmetlerini ülke genelini sunuyorlar.
Değer Kaybı Nasıl Oluşur?
Araç sahipleri, araçları ile çeşitli trafik kazalarına karıştıklarında, gerekli tamir işlemlerini yaptırdıktan sonra ikinci el olarak satmak istemektedir. Ancak tamir yapılmış olsa bile kazadan dolayı araçta bir değer kaybı meydana gelecektir. Araç değer kaybı oranını araştırarak araçlarını değerinde satmaya çalışırlar. Firma web sitesinde sunduğu hizmetleri ile tüm araçlar üzerinde kaza sonucu değer kaybı tespiti, değer kaybı oranını tahsili gibi işlemler için danışmanlık hizmetlerinin bulunduğunu gösteriyorlar.
Nasıl Hesaplanır?
Firmanın web sitesini incelediğinizde, araç değer kaybı hesaplama nasıl yapılır öğrenebilirsiniz. Değer kaybının hesaplanmasında, aracın marka ve modeli, üretim yılı, hangi tarihte trafiğe çıktığı, km’si, aynı marka ve model araçların ikinci el piyasa değeri, aracın tüm hasar geçmişi ve yapılan tamir işlemleri dikkate alınarak değer kaybı hesaplaması yapılabilir. Firma uzman danışmanları ile en doğru hesaplamaları yapmaya, araçların gerçek değerlerinin tespit edilmesini sağlıyorlar. Firma sadece değer kaybı tespiti değil, aynı zamanda değer kaybına neden olan kazanın kusurlu tarafından oluşan değer kaybının tahsil edilmesi işlemlerini de takip ediyorlar.
Değer Kaybı Davası
Çift taraflı kazalarda, araçta oluşan değer kaybı kusurlu taraftan ya da kusurlu tarafın sigortasından talep edilebilmektedir. Araç değer kaybı davası açılabilmektedir. Dava açılacak olan yer olarak Asliye Ticaret Mahkemeleri ve Sigorta Tahkim Komisyonu olarak belirtilmektedir. Asliye Ticaret Mahkemesine değer kaybı zararınızın tanzim edilmesi için dava açabiliyorsunuz. Firmanın uzman danışmanları, tüm işlemleri sizler adına takip ediyor ve zarar tahsillerinizi en kısa sürede alabilmenizi sağlıyorlar. Bulunduğunuz yerdeki mahkemenin yoğunluk durumuna göre dava sonuçlanma süresi 18 aya kadar uzayabilmektedir.
Değer Kaybı Başvurusu
www.degerkaybidanismani.com sitesi üzerinden firmanın danışmanlık hizmetlerinden faydalanmak istiyorsanız, online başvuru yapabiliyorsunuz. Firma online başvuru formu ile müşterilerinin başvurularını hemen yapabilmelerini ve işlemlerini başlatmalarını sağlıyorlar. Araç değer kaybı danışmanlık, takip ve tahsil başvurusu formunu eksiksiz olarak doldurarak, alt tarafta bulunan “araç değer kaybı başvurumu gönder” bölümünü tıklayarak, siteye gönderebiliyorsunuz. Firma başvuru formunuz kendilerine ulaştığında, danışmanları aracılığı ile sizinle iletişime geçiyor ve işlemlerinizi hemen başlatarak, değer kaybı zararlarınızı tahsil etmeye çalışıyorlar. Değer kaybı tahsili yapabilmeniz için öncelikle oluşan değer kaybının hesaplanması gerekecektir. Firma danışmanları ile bu hesaplamayı hemen yaparak sizlere yardımcı oluyorlar.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum