Curcumin 500 Nasıl Satın Alabilirim?

Her yeni gün insanların farklı ihtiyaçlarına yönelik değişik ürünler ortaya çıkmakta ve farklı mecralarda satışa sunulmaktadır. Ancak en kolay ürün bulma ve satın alma şekliyise internet üzerinden gerçekleşmektedir.

Curcumin 500 Nasıl Satın Alabilirim?
13 Ocak 2020 - 11:36

Curcumin 500 Nasıl Satın Alabilirim?

Her yeni gün insanların farklı ihtiyaçlarına yönelik değişik ürünler ortaya çıkmakta ve farklı mecralarda satışa sunulmaktadır. Ancak en kolay ürün bulma ve satın alma şekliyise internet üzerinden gerçekleşmektedir. E-ticaret sektöründeki satış firmaları arasında aradığınız ürünü bulup inceleyebilirsiniz. Satın almak için sipariş vererek işe başlayabilir ve diğer adımları da takip edebilirsiniz. Resmi satış sitemizden ürün talebinde bulunduğunuzda orijinal olarak yani hologram etiketli olarak temin edilen ürünleriniz hızlı teslimatla sorunsuzca size ulaştırılmaktadır. 

Kargom Nerede?

Resmi satış sitemizden ürün talep ettiğinizde sipariş formunuzda bilgileriniz yer alacak ve bu bilgiler doğrultusunda taşıma ve dağıtım işi kargo şirketleri tarafından yapılacaktır. Firmamız Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo güvencesi ile paketinizin ulaştırılmasını sağlamaktadır. İşlemler yaklaşık iki iş günü kadar sürmektedir. Kargo hareketlerini yine sitemizden inceleyebilirsiniz. Hızlı teslimat ile ve güler yüzlü kargo çalışanı ile paketiniz ayağınıza kadar gelmektedir.

Online Ödeme

Eğer sitemizden ürün sipariş ettiyseniz ödeme yapabilmek için de birden çok seçeneğiniz var demektir. Online ödeme alternatifleri arasında havale ve EFT bulunmaktadır. Bu şekilde ödeme yapmayı tercih etmeyen kullanıcılarımız ise kapıda ödeme yöntemini kullanmaktadır. Paketiniz teslim edilirken nakit para ve ya kredi kartı ile ürünü satın alabilirsiniz.

Bileşenleri Altın Yoğurt Kürü ve Kavruk Zerdeçal

Ürün içinde 500 gr zerdeçala eş değer kurkumin ve her bir pakette 200 gr zencefile eş değer altın yoğurt kürü ve 20 mg probiyotik bulunmaktadır. Ayrıca arı sütü ve propolis, zencefil, ceylon tarçın, okyanus yosunu spirulina gibi dikkat çeken içerik bilgisine hologram etiketli ürün üzerinden de ulaşabilirsiniz.

Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Ürün piyasada şase olarak bulunmaktadır. Böylece doz ayarlaması yapmanıza gerek kalmaz. Bir kâse yoğurdunuzun içine karıştıracağınız ürünü akşam yemeğinden önce tüketebilirsiniz.

İndirimli Fiyatlar

10 günlük kullanım için ürün 49 tl + 9 tl kargo ücreti, 30 günlük kullanım için ürün 98 tl + 9 tl kargo ücreti, 50 günlük kullanım için 149 tl + ücretsiz kargodur. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum