Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vanspor'u sordu

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Van’daki mitingin ardından Ak Parti Büyükşehir Adayı Necdet Takva’ya B.Vanspor’u ve stadın durumunu sordu. Takva’dan bilgiler alan Cumhurbaşkanı Erdoğan, B.Vanspor’a destek verilmesi gerektiğini dile getirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vanspor'u sordu
28 Mart 2019 - 21:53
Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, önceki gün Van’da Beşyol mevkiinde gerçekleşen mitingin ardından Ak Parti adayları ile bir araya geldi.

Büyükşehir Adayı Necdet Takva’ya B.Vanspor’un son durumunu soran ve stat ile ilgili bilgi vermesini isteyen Erdoğan, yeni bir stat yapılana kadar, mevcut stadın tribünlerinin yenileneceğini ifade etti.

Konuyla ilgili bilgiler veren Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Necdet Takva, “Miting sonrası Valilik makamına geçtiğimizde Sayın Cumhurbaşkanımız B.Vanspor’un son durumunu sordu. Yine stat ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra B.Vanspor’un bulunduğun durumun kente yakışmadığını ifade etti.

Seçimden sonra bizlerden mutlaka adımlar atılması ve takıma sahip çıkılmasını istedi. Yeni stadyum yapılana kadar mevcut statta iyileştirmeler olacağı konusunda Gençlik ve Spor Bakanı ile de görüştü. Bizler de inşallah seçim sonrası bu konuda gerekli çalışmaları yapacağız” dedi. (Van bölge Gazetesi)


YORUMLAR

  • 0 Yorum