Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan korona uyarısı: Büyük problem yaşarız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, salgının kontrolden çıkmasının yol açacağı sorunların daha büyük olacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan korona uyarısı: Büyük problem yaşarız
23 Kasım 2020 - 01:30

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti'nin Kütahya, Afyonkarahisar, Batman ve Siirt 7. Olağan İl Kongrelerine, Vahdettin Köşkü'nden canlı bağlantıyla katıldı.

Koronavirüsle mücadele kapsamında alınan önlemlerin önemine değinen Cumhurbaşkanı Erdoğan, pandemi sürecine ilişkin açıklamalarda bulundu.

Başvurulan yöntemlerin bir mecburiyete bağlı olarak gerçekleştirildiğinin altını çizen Erdoğan, çok önemli mesajlar verdi.

"BU GÜNLERİ GERİDE BIRAKACAĞIZ"
Alınan önlemlere dikkat çeken Erdoğan, "Salgının kontrolden çıkmasının yol açağı sorunlar daha büyük olduğu için adeta bağrımıza taş basarak, bu yöntemlere başvurmak zorunda kalıyoruz.

Salgının seyrini en kısa sürede belirlediğimiz hedefe indirerek, bu günleri geride bırakacağız.

Milletimizin desteği ve hassasiyetiyle bu yeni dalgayı da kırdığımızda, önümüzde aydınlık bir gelecek bizi bekliyor. " dedi.

KONGRELER ERTELENDİ
Salgının kontrole alındığı döneme kadar kongrelerin de erteleceğini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Salgınla mücadeleye destek vermek için önümüzdeki haftadan itibaren kongrelerimizi erteliyoruz. Yeni dalgayı da kırdığımızda aydınlık günler gelecek." açıklamasında bulundu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum