Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 partiyle Cumhur İttifakı yarınlara yürüyecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 2023 seçimleri hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Gerek AK Parti gerek MHP gerek BBP olarak Cumhur İttifakı yarınlara yürümektedir, yürüyecektir" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: 3 partiyle Cumhur İttifakı yarınlara yürüyecek
13 Ocak 2021 - 15:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Salgın nedeniyle ara verdiğimiz kongrelerimize bugün yeniden başlıyoruz." bilgisini verdi.

Erdoğan, "İnşallah 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak mecliste ezici bir çoğunluk olarak temsil edilecek, Cumhurbaşkanlığı Seçimini tekrar kazanacağız." ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

AK Parti kendini yenileme kabiliyeti en yüksek partidir. Kadın ve gençlik kollarımızla birlikte ülkemizin en geniş tabanlı partisi konumundayız. Salgına rağmen geçen yıl üye sayımızı 1 milyon artırmış olmamız, milletimizin partiye sahip çıktığının göstergesidir.

Medya ve sosyal medya mecraları elbette önemlidir. Ancak siyasette asıl belirleyici olan yüz yüzedir. AK Parti bakımından milletimizin her bireyine ulaşmada zorluk yoktur. 

Türkiye'nin en yaygın teşkilat ağına sahip partisiyiz. Şayet buna rağmen gönlünü kazanmak için ulaşmadığımız, kapısını çalmadığımız tek bir kişi dahi varsa bu bizim eksiğimizdir. En büyük beklentim 2023'e kadar her günümüzü seçim günü gibi görüp çalışmaktır.

En büyük beklentim 2023'e kadar her günümüzü seçim günü gibi görüp çalışmaktır. Yılın her günü milletimizle mâl olmayanın seçim günü diyecek sözü olmaz. Milletin gönlüne girmek için gece gündüz çalışmayan, yanlış yerde yanlış göreve talip demektir. Gücümüzü de ilhamımızı da milletten alır, birikimimizi ve imkanlarımızı sadece millete hizmet için kullanırız.

İnşallah 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak mecliste ezici bir çoğunluk olarak temsil edilecek, Cumhurbaşkanlığı Seçimini tekrar kazanacağız.
Gerek AK Parti gerek MHP gerek BBP olarak Cumhur İttifakı yarınlara yürümektedir, yürüyecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum