Cpm Cihazı Kiralama

Cpm Cihazı Kiralama
30 Ekim 2019 - 23:44

Cpm Cihazı Kiralama
Başta dirsek cpm cihazı olmak üzere toplamda üç farklı cpm cihazı kiralama hizmetlerini firmamız bünyesinde karşılayabilirsiniz. Yumuşak doku tedavisinde aktif olarak kullanılan bu cihazlar travma sonrası hasarlı kıkırdakların tedavisinde de tercih edebileceğiniz bir cihazdır.

Arayınız :  ​ 0530 123 89 92

 Cpm Cihazı Kiralama Seçeneklerimiz

 

 1- Dirsek CPM Cihazları: Kol ve omuz bölgesindeki kıkırdak ve doku zafiyetlerini en aza indirgeyen dirsek cpm cihazı hem oturarak hem de yatarak kullanabileceğiniz, tam otomatik cihazlardır. Dokuları hızlı bir şekilde eski sağlığına kavuşmasını olanaklı hale getiren bu cihazları bizden en uygun fiyatlarla aylık olarak kiralayabilirsiniz.

 

 2- Diz CPM Cihazları: Özellikle kalça ve diz ameliyatı geçirmiş hastalar sonrasında sitemize giriş yaparak diz cpm cihazı kiralama seçeneklerini değerlendirebilirler. İyileşme sürecini doğrudan etkileyen bu üst düzey cihazlar, tamamen teknoloji desteği ile birlikte çalışmaktadır. Test edilip onaylanarak sizlere sunulan cihazlar sertifikalıdır.

 

 3- Omuz CPM Cihazları: Son seçenekler arasında omuz bölgesi için özel olarak geliştirilmiş omuz cpm cihazlarımız yer almaktadır. Sitemize giriş yaparak cihazın görsellerini inceleyebilir, kiralama işlemlerini online olarak yapabilirsiniz.

 

 

 Kullanım Alanları Nelerdir?

 Özellikle eklem yerlerini çalıştırmak amacıyla kullanılır. Ameliyat sonrası doktor kontrolü ve tavsiyesi dahilinde Kalça, diz, kol gibi uzuvların eski hareketli haline gelmesi amacıyla hastanede fizik tedavi yönteminin ev konforuna uyarlanmış halidir.

https://e-cpmcihazi.com/

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum