Çocuklar Tabanca Oyunu Oynamak İster misiniz?

Çocuklar Tabanca Oyunu Oynamak İster misiniz?
30 Mart 2019 - 23:16
Reklam

Erkek çocuklarının küçüklüğünün en önemli oyun arası tabanca ve silahlardır. Çocukların sokak eğlencesinin en önemli aracı olan tabanca veya tüfekler onların problemlerin çözümü, strateji geliştirme, birlikte hareket etme, sorumluluk bilinci, dikkatli davranma ve benzeri gibi özelliklerini geliştirmektedir. Artık bu oyunlar tabanca oyunları ile internet ortamına taşındı. Tabanca oyunları oynamak isteyen çocuklar artık sokaklarda değil de internet ortamında özellikle flash oyunlar ile bu heveslerini gidermektedir. Elbette bu durumun bir takım mahzurları vardır. Zira sürekli bilgisayar başında oturan çocuk asosyal olmakta ve biraz önce saydığımız özelliklerini geliştirememektedir.

Yanı sıra internetin zararlı içerikleri ve ne idüğü belirsiz oyunlar ile çocuklarımız büyük bir tehlike altına sürüklenmektedir. Silah Oyunları şeklinde hizmet veren bir çalışma bu husustaki tereddütleri ortadan kaldıracak şekilde bu oyunları bünyesinde toplamıştır. Silah veya tabanca oyunları platformu olarak da bilinen bu site ile artık çocuklarınız güvenli bir ortamda, aradığı tabanca oyununu bularak oyunlarını oynayabilmektedir. Size kalan ise onların oyun sürecini takip etmek ve aşırı bilgisayar bağımlılığından onları korumak olacaktır.

Onlarca ve hatta yüzlerce tabanca ve silah oyununu oynayabileceğiniz bu flash oyun sitesi www.tabancaoyunlari.org adresinden başkası değildir. Tabanca ve silah oyunu mu oynayacaksınız, aradığınız oyun burada çocuklar!..


YORUMLAR

  • 0 Yorum