Çiçek Göndermenin Organik Adı

Çiçek Göndermenin Organik Adı

Dünyanın neresine giderseniz gidin aşkın, sevginin ve nezaketin simgesinin hiç değişmediğini görebilirsiniz. O nedenlerdir ki sevdiğimiz ve değer verdiklerimize önemli günlerde çiçek hediye eder, bu sayede yakınlığımızı bir kez daha pekiştirmiş oluruz

Editor: vadi
15 Mayıs 2018 - 00:03 - Güncelleme: 15 Mayıs 2018 - 00:46

 

. Karşımızdakine sevgimizi ifade etmek için organik çiçek hediye etmek gibisi yoktur. Öyle ki bunu bazen yolda rastladığımız bir çiçekçiden, bazen yolda gördüğümüz eşsiz güzellikteki bahçedeki çiçeklerden bir demet hazırlayarak karşılarız. Şehirleşmenin verdiği en kötü alışkanlık ise, onca telaşın içerisinde çiçek yetiştirecek zamanımızın olmayışıdır. Oysa ne kadar da güzel olurdu bahçemizde rengarenk güller açsa, karanfillerle bezeli, taşlarla süslenmiş yoldan yürüyerek girsek evimize.

 

Her şeyin yapaylaştığı günümüzde çiçekler de bundan nasibini almış durumda. Öyle ki canlı çiçek diye satın aldığımız çiçeklerin rengi solmuş, kokusu ise yok denecek kadar az. Hal böyle olunca dünyanın en değerli sanatlarından birisi olan çiçek yetiştiriciliğinin de anlamı kalmadığını düşünebiliyoruz. İşine sevgiyle yaklaşan, çiçeğe hak ettiği değeri veren ve bu işe ticari bakış açısıyla yaklaşmayan sınırlı sayıda çiçekçinin birisinden bahsedeceğim sizlere. Öyle ki şimdiye kadar kokladığınız çiçeklerin sahte olduğu izlenimini yaratacak kadar gerçek ve bir o kadar işinin uzmanı.

 

Yetiştirme aşamasından, hazırlanma aşamasına kadar; sunumundan, teslimat aşamasına kadar her şeyin özenle yapıldığı tazecicek ile ucuz online çiçek işletmeleri içerisinde işini en iyi yapanlardan birisi. Hemen hemen her özel gün ve konsepte uygun aranjmanlarla organik çiçek çeşitlerinin her türlüsünü bulabileceğiniz, özenle hazırlatabilip, dilediğiniz notu ekletebileceğiniz muazzam bir çalışma prensibine sahip. Klasik çiçek sunumlarından sıkıldıysanız, çiçek siparişi verirken web sitelerinde dakikalarca uğraşıyorsanız, verdiğiniz sipariş istediğiniz zaman aralığında ulaştırılmıyorsa tazecicek ile tanışmamışsınız demektir. Özellikle doğum günleri, kutlama çiçekleri, anneler günü, sevgililer günü, bayramlarda sevdiklerinize ve değer verdiklerinize en güzel çiçekleri hediye etmek için seçim yapmanız yeterli.

 

Daha önce fark etmediğiniz renk ve çeşitte tamamen organik ve farklı türlerle birlikte kombin edilmiş çiçeklerle mesleğe yeni bir bakış açısı getiren tazeçiçek; vazolu, sepetli ya da otantik doğal kütüklerin üzerinde, değişik yeşil bitkilerle özenle süslenerek teslim edilmekte. Sipariş ve ödemenin onaylanmasının ardından sipariş takibi modülüyle çiçeğinizin hangi durumda olduğunu anlık olarak takip edebileceğiniz web sitesiyle Türkiye’de çiçekçiliğe yeni bir soluk getiren tazecicek, çiçekçiliği sanat olarak gören ve müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan online çiçekçilerden birisi.

 

Bir çiçekte aradığınız en önemli özellik canlı renkleri, solmamış yaprakları ve uzun süre dayanan gerçek kokusu ve bununla birlikte diğerlerinde bulamayacağınız hazırlanma ve sunum yöntemiyse tazecicek.com sizin için en doğru seçim.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı