Çene Cerrahisi

Ağız ve diş sağlığının en önemli unsurlarından birisi olan çene cerrahisi kesinlikle ihmal edilmemesi ve doğru yerlerde işlem yapılması gerekmektedir.

Çene Cerrahisi
09 Ocak 2019 - 16:13
Reklam

Ağız ve diş sağlığının en önemli unsurlarından birisi olan çene cerrahisi kesinlikle ihmal edilmemesi ve doğru yerlerde işlem yapılması gerekmektedir.

Diş sağlığına yeterince dikkat edilmemesi, kontrollerin ve tedavilerin zamanında yapılmaması, genetik nedenler ve daha birçok sebepten dolayı çene kemiklerinde sorunlar yaşanabilmektedir. Bu nedenle yapılacak olan tedavinin aksatılmaması gerekmektedir. Alanında uzman doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarımızın yapacakları işlemler sayesinde ağız ve diş sağlığınızın korunması ya da tedavi edilmesi kolaylıkla sağlanabilmektedir. Doğru tedavinin alınabilmesi için gereken işlemler ekiplerimizce verilebilmektedir.

Çene Cerrahisi Nedir?

Çene kemiğinde yaşanacak olan hastalıkların tedavi edilmesi çene cerrahisi kapsamında yer alacaktır. Farklı nedenlerden dolayı çene kemiğinin zarar görmesi, zamanında tedavi edilmemesi ya da yanlış cerrahi müdahalelerin yapılması gibi nedenlerden dolayı işlem yapılması gerekebilmektedir. Bu gibi işlemlerin yapılabilmesi için ise alanında uzman doktorların bulundukları kliniklerden hizmet alınması en doğrusu olacaktır.

Çene Hastalıkları

Çene eklemi hastalıkları, 20. yaş dişleri, çene kırıkları, gömük dişler gibi birçok farklı rahatsızlıktan dolayı çene cerrahisi uygulanması gerekmektedir. Uzun yıllardır hastalarımıza verdiğimiz kaliteli hizmetler sayesinde bu hastalıkların tedavilerinde tercih edilen ilk kliniklerden birisi olarak anılıyoruz. Kliniğimizde muayene ve tedavi olmuş memnun hastalarımızın referansı ile siz değerli hastalarımıza şifa olmaya devam ediyoruz. Siz de çene cerrahisi gibi ağız ve diş sağlığını ilgilendiren bütün durumlar için www.pourdent.com internet sitemizden bilgi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum