Çatı Ve Teras İzolasyon Firması

Çatı Ve Teras İzolasyon Firması

Bina ve müstakil yapılarda çatı sorunu kış mevsimlerinde daha çok yaşanır. Yağmur yağması ve kar yağması sonucu kiremit aralarında bulunan...

Editor: bazkriz
31 Ekim 2018 - 17:43 - Güncelleme: 31 Ekim 2018 - 18:07

Bina ve müstakil yapılarda çatı sorunu kış mevsimlerinde daha çok yaşanır. Yağmur yağması ve kar yağması sonucu kiremit aralarında bulunan boşluklar suyun çatı içine hatta daire tavanlarına kadar iletilmesine yol açar. Bu sorunun giderilmemesi daire duvar ve tavanlarında nemlenme, küflenme ve kokuya sebep olur. Bu durumun önleminin alınması kış aylarının rahat geçirilmesi için şarttır. Ankara İstikler'de 1983 yılında kurmuş olduğumuz çatı yalıtım firmamızı 2017 yılında internet ortamına taşıdık. Kaliteli çalışmalarımız ile Türkiye geneli bütün illere hizmet veriyoruz. Geliştirmiş olduğumuz fizyolojik yapı ile kısa sürede çatı yalıtım ve izolasyon işleriniz tamamlanmaktadır.

 

Yalıtım Ve İzolasyon Hizmetlerimiz

En sağlam çatı izolasyonunu biz yapıyoruz. Sızdırmazlık ölçütlerini kullandığımız poliüretan köpük ve polyurea ile sağlıyor, yıllarca sorunsuz kullanım sağlıyoruz. Yollar, garajlar, yüzme havuzları, kamyonet kasaları ve her türlü yapı için yalıtım hizmeti veriyoruz. Sprey poliüretan köpük ile en küçük alanları dahi su geçirmeye karşı koruma altına alan firmamız, müşteri memnuniyeti prensibi ile yola çıkmış olan bir firmadır. Firmamıza ait olan çalışmaları panleoizolasyon.com adresimizden inceleyebilirsiniz.

 

Çalışma Şeklimiz

Firmamız her türlü çatı yalıtımı ve teras izolasyonu hizmetini kalite çerçevesinde vermektedir. Hizmet almak için bizlere ulaşmanız durumunda ücretsiz keşif hizmetimizle sorunları çözmekteyiz. Çalışmalarımızda polyurea ürününü de kullanarak daha kaliteli işlere imza atıyoruz. Sitemiz üzerinden çatı yalıtım işi fiyat ve polyurea fiyat hakkında bilgi edinebilirsiniz.

http://www.panleoizolasyon.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı