Çatı Merdiveni Neden Tercih Edilmeli?

Çatı Merdiveni Neden Tercih Edilmeli?

Çatı merdivenleri son dönemlerde oldukça kaliteli ve dikkat çekici boyutlarda üretilmeye başlamıştır.

Editor: Van Haber
04 Kasım 2018 - 00:51

Çatı merdivenleri son dönemlerde oldukça kaliteli ve dikkat çekici boyutlarda üretilmeye başlamıştır. Özellikle de, görünüm açısından şıklık ile tasarımdaki zarafeti aynı anda işlemekte olan ahşap çatı merdiveni sahip olduğu farklı renkteki modelleri ve güvenilir kullanım olanaklarıyla sizlere kusursuz bir deneyim yaşatmaktadır. Nitekim piyasada var olan dayanıksız çatı merdivenlerine oranla çam ağacının kerestesinden yapılarak oldukça güçlü bir gövdeye sahip olan çatı merdiveni satın alım esnasında uygulamış olduğu uygun fiyat politikaları sayesinde de sizlerin hem görsel açıdan, hemde maddiyat babında rahata kavuşmanıza yardımcı olmaktadır. Öte yandan çatı katlarınıza kolaylıkla monte edilebilmekte olan bu merdiven türünün kullanımı da bir hayli kolaydır. Ahşap çatı merdiveni dayanıklı ve işlevsel bir yapıya sahip olduğundan dolayı, sizlerin çatı katlarınıza erişiminizi bir hayli kolaylaştırır.

Tavana kaldırıla bilme özelliğine sahip olan ahşap çatı merdiveni, sizlere yerden kazanç sağlamanın yanında mekanınızı şık bir görünüme dönüştürme fırsatı da sunmaktadır. Çatı arası mekanlarına basit ve güvenli geçişler yapmayı sağlayan bu merdivenlerin, kullanım ömürleri de oldukça uzundur. Keza çam ağacından yapılmakta olan merdivenlerin dayanıklığı sayesinde sıkıntısız bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabilme imkanınız vardır. Üzerilerine montaj için bırakılmış özel delikler sayesinde ahşap ve zemin üzerinde herhangi bir tahribata sebebiyet vermeden monte işlemlerinizi yapmanıza olanak sağlamaktadır.

Ahşap çatı merdiveni almaya karar verdiyseniz eğer, merdivenlerin ölçümlerini de iyi bilmeniz gerekmektedir. Zira mekanınıza göre uyarlanması gereken bu ürünlerin uyum içerisinde olması için bu tarz bilgi gereklilikleri şarttır. Bu ölçümlerin iyi yapılması için zeminden tavan yüksekliğine dikey bir şekilde ölçü alınmalıdır. Zemin ile yükseklik arasında merdiven boyutu en fazla 2. 80 cm civarlarında olmak zorundadır. Tavan arasındaki boşluk ölçüleri ise, 55 x 111 cm ile 60 x 94 cm arasında değişiklikler gösterebilmektedir. Tüm bunları da dikkate aldıktan sonra ahşap çatı merdiveni siparişinizi gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. İletişim Telefon; 0216 498 89 81 Mail : ayturkmimarlik@gmail.com Web; https://www.fakrocatimerdivenleri.com Adres; Ahmet Yesevi Mahallesi Çamlık Caddesi Sema Sokak No:9 Sultanbeyli / İstanbul

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı