Cansu Canan Özgen

Cansu Canan Özgen
18 Nisan 2019 - 18:22

Cansu Canan Özgen İletişim, 1989 yılının 23 Eylülün de İstanbul’da dünyaya gelen Cansu Canan Özgen, lise eğitimini Bayrampaşa Anadolu Lisesi, üniversite eğitimini de İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 

Televizyon Kariyeri

Prof.Dr. Ahmet Şimşirgil İletişim, Maden Mühendisliği yerine kendini kamera karşısında bulana Cansu Canan Özgen, Tiyatro dünyasının iki ünlü ismi Arsen ve Can Gürzap’ın sahibi olduğu Dialog İletişim Spikerlik ve Sunuculuk Kursunu bitirdi. İlk ekran deneyimini stajyer sunucu olarak başladığı BJK TV’de gerçekleştirdi. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Cansu Canan, stajyerliğinin ardından uzun süre BJK TV’de sunucu olarak sevdiği takımın kanalında birçok televizyon programına imza attı. Habertürk Gece Haberleri’ne transfer olduğunda daha 22 yaşındaydı. Cansu Canan Özgen telefon numarası, Habertürk Gece bülteni ile daha çok tanınır hale geldi ve sevilen haber spikerlerinden biri oldu.

Hem Akıllı, Hem Güzel Hem de Başarılı

Arkadaşı Talha Uğurlu el ile birlikte hazırladığı 'Osmanlı Şifreleri' adında bir kitabı da bulunan Cansu Canan iletişim, Habertürk’ün fenomen programı “Öteki Gündem” ile adını duyurmaya başladı. Hem güzelliği hem de bilgili oluşu ile göz dolduran Cansu Canan Özgen şimdilerde ATV için çalışıyor.  Başarılı spiker Cansu Canan Özgen menajerlik, ajansı ile çalışmıyor. Güzelliği ile de çok konuşulan Cansu Canan hakkında 'hem güzel, hem akıllı, hem de başarılı' yorumları yapılıyor.

Öztürk Organizasyon

Hatice Kübra Tongar İletişim, Şimdilerde ise Cansu Canan Özgen, A Haber’de Cuma akşamları saat:21.00’de yayınlanan Satır Arası programıyla Türkiye ve dünya gündeminin nabzını tutuyor.  Son olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı “Gündem Özel” programındaki soruları ve tavrı ile dikkatleri üzerine çekti. On parmağında on marifet olan Cansu Canan Özgen, yoğun televizyon kariyerinin yanı sıra kitap yazmaya ve tez çalışmalarını da sürdürmeye devam ediyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum