Çaldıran SHM ASDEP Seminerlerine Devam Ediyor

Çaldıran SHM ASDEP Seminerlerine Devam Ediyor

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi tarafından Muradiye mahalle muhtarlarına yönelik Aile Sosyal Destek Programı semineri verildi.

Editor: Van Haber
19 Mart 2018 - 15:05

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne bağlı Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi tarafından Muradiye mahalle muhtarlarına yönelik Aile Sosyal Destek Programı semineri verildi. Muradiye ilçesi Kandahar Mahallesinde bulunan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde düzenlene eğitim Sosyolog Erkan BAYRAM tarafından verildi. Eğitimde ASDEP nedir, amacı, vizyonu, temel görevleri ve sahada karşılaşılan problemler ile Sosyal Hizmet Merkezlerinin hizmet alanı ve işleyişi hakkında genel tanıtım yapılarak görüş alışverişinde bulunuldu.

Müdürlüğümüze bağlı Çaldıran Sosyal Hizmet Merkezi tarafından Muradiye mahalle muhtarlarına yönelik Aile Sosyal Destek Programı semineri verildi. Muradiye ilçesi Kandahar Mahallesinde bulunan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesinde düzenlene eğitim Sosyolog Erkan BAYRAM tarafından verildi. Eğitimde ASDEP nedir, amacı, vizyonu, temel görevleri ve sahada karşılaşılan problemler ile Sosyal Hizmet Merkezlerinin hizmet alanı ve işleyişi hakkında genel tanıtım yapılarak görüş alışverişinde bulunuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Gülaçar’dan Seçim Çalışması
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?
Van'da 2018 yılında ölümler azaldı mı?