Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5 Filmi izle kaliteli seçenekle izleyebileceğiniz adres burada. Filmin konusu bu 5 grup olan kişiler şartlı tahliye dışarı çıkarlar.

Çakallarla Dans 5

Çakallarla Dans 5 Filmi izle kaliteli seçenekle izleyebileceğiniz adres burada. Filmin konusu bu 5 grup olan kişiler şartlı tahliye dışarı çıkarlar.

Çakallarla Dans 5
15 Haziran 2019 - 11:15

Çakallarla Dans 5 Filmi izle kaliteli seçenekle izleyebileceğiniz adres burada. Filmin konusu bu 5 grup olan kişiler şartlı tahliye dışarı çıkarlar. Fakat eğlenceli mi eğlenceli maceralar başından geçer. 5’lı hâkim karşısına geçtikleri zaman tek şartları birbirlerine 100 metreden yaklaşmayacak şekilde durmaları gereklidir. Fakat bu durum hepsi için çok fazla zordur. Şartlı tahliye edildikten sonra Kayınço Gökhan’ın bu arada hayatı hakkında ilginç bir gerçeği öğrenir. Geçmişinde yaşamış olduğu tek gecelik ilişkisinden bir kız çocuğu olduğunu öğrenecektir. Gökhan henüz Leyla adında bir kızı olduğu gerçeğine inanamazken birde kızının zengin ve züppe Selim ile beraber olduğunu öğrenir. Bu durum onu deliye döndürmüştür. Çakallarla Dans 5 HD izle seçenekleriyle filmin tamamını donmadan izlemeniz mümkün.

Çakallarla Dans 5 izle

Çakallarla Dans filmi izle konunun devamındaysa Gökhan kızının böyle biriyle beraber olmasını istemez. Daha doğrusu gururuna bunu anlatamaz. Bunun içinde çakallar grubundan yardım ister. Çakallar grubu yasağı hiç düşünmeden bir araya gelirler ve Leyla ile Selimi ayırmaya çalışırlar. Eğlenceli bir maceraya hepsini beklemektedir. Çakallarla Dans 5 filmi 2010 yapımı filmin devamıdır. Yönetmen koltuğunda Murat Şeker yer almaktadır. Başrol oyuncularındaysa Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu ve Didem Balcı yer almakta. http://www.filmifullizlehd.com sitesinden kesintisiz bir şekilde Çakallarla Dans 5 filmini izleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum