Buz Makinelerinde Kaliteyi Hedefledik!

Buz Makinelerinde Kaliteyi Hedefledik!

Termodizayn Buz Makineleri pek çok firma tarafından tercih ediliyor. Üretmiş olduğu buz makineleri her ihtiyaca uygun olmasının yanı sıra kalite standartlarının üstünde nitelikler gösteriyor. Peki, termodizayn buz makineleri nasıl üretiliyor ve nerelerde kullanılıyor?

Editor: vadi
28 Kasım 2018 - 22:07
 İhtiyaca Yönelik Üretim Gücü


            Dünyanın dört bir yanında pek çok ülkeye ithal edilen soğutma sistemlerimiz, özgün kalitemizi yeteri kadar yansıtmaktadır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor olmamız ise bizi diğerlerinden farklı kılıyor. Buz makineleri evlerden şirketlere ve marketlere varana kadar pek çok yerde kullanılmaktadır. Bu sebeple firmamız üretimi ihtiyaca yönelik olarak yapmaktadır. Siz firmanızın sektörünü belirttiğiniz takdirde Termodizayn, size en iyisini sunuyor.


 Buz Makineleri Çeşitleri


            Buz makinelerinin onlarca çeşidi bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de kırık buz makinesi olarak bilinmektedir. Bu makineler sessiz olarak çalışıyor. Verimi ise oldukça yüksektir. Tatlı su sistemi ile çalışmaktadır. Mevcutta bir soğutma kulesi bulunan bu makinenin hızı da bu sebeple yüksektir. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kapasitesi yüksektir ve büyük fabrikalarda sıklıkla tercih edilmektedir. Yaprak buz makineleri de tatlı su ile çalışan buz makineleri arasındadır. Hiç durmadan çalışabilir ve hijyenik buz üretimi yapmaktadır. Bu sebeple gıda sektörüne pazarlanan ürünlerimiz arasındadır.


            Avrupa normlarında kalite standartlarına sahip olan bir diğer ürünümüz ise deniz suyu ile çalışan yaprak buz makineleridir. Bunlar gemici tipi makine olarak kabul edilmektedir. Denizden aldığı suyu buz olarak ürettiği için gemilerde kullanılmaktadır. Paslanmaya oldukça dayanıklı iri ürünlerden biridir. Tüp buz makineleri ise günlük buz ihtiyacı için kullanılan makinelerdir. Bunlar dışında pek çok buz makinesi çeşidi üretmekte ve dünyanın dört bir yanına pazarlamaktayız. ihtiyacınız olan ürünü seçmek ise size kalmaktadır. İhtiyaca göre üretim yapıyor olmamız ürün yelpazemizde de çeşitlilik sağlıyor.


 Buz Makineleri Fiyatları


            Buz makinelerimiz kalite standartlarında birçok referansa ve sertifikaya sahiptir. Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere pek çok alanda onay ve teşekkür almış bulunmaktadır. Standartlarımızın ölçüsü yüksek olup buna nazaran fiyatlarımız da uygundur. Uygun fiyatlar ve kampanyalar ölçüsünde ihtiyacınıza uygun buz makinesini kapınıza kadar getiriyoruz. Bizimle iletişime geçebilir siparişinizi web sitemiz üzerinden rahatlıkla verebilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı