Büyükşehir’den Gece Mesaisi

Büyükşehir'den Gece Mesaisi

Van Büyükşehir Belediyesi, mesai kavramı gözetmeksizin gece geç saatlerde de çalışarak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. 

Editor: Van Haber
12 Kasım 2018 - 21:43

BÜYÜKŞEHİR'DEN GECE MESAİSİ

Van Büyükşehir Belediyesi, mesai kavramı gözetmeksizin gece geç saatlerde de çalışarak asfalt çalışmalarını sürdürüyor. 

Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığına bağlı ekipler, merkez İpekyolu ilçesi Çavuşbaşı Caddesinde, sıcak asfalt çalışması yaptı. Yoğun bir araç sirkülâsyonun olduğu caddede, gündüz trafik yoğunluğu nedeniyle çalışmalar gece geç saatlerde yürütüldü. 14 Metre genişlik ve 1.2 kilometre uzunluğunda yapılan asfalt çalışması ile cadde, otoyol standartlarına kavuşturuldu.

Çalışmalar ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ülker Cem Kaplan, sıcak asfaltsız yol bırakmamak için gece-gündüz çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. 

Kaplan, ''İpekyolu ilçemizde bu yıl yaklaşık 52 km muhtelif yol yapım ve asfaltlama çalışması gerçekleştirdik. Halkımızın en rahat şekilde ulaşımlarını sağlaması anlamında ekiplerimiz çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gündüz saatlerinde yoğun olan ana arterlerde vatandaşlarımızın ulaşımlarını kısıtlamamak için ekiplerimiz gece yarılarında çalışmalarını yapıyor. Yukarı mahallelerimize ulaşım noktasında çok büyük bir öneme sahip olan Çavuşbaşı Caddesi de şuan itibariyle son kalite asfalta tanışmış oldu. Hayırlı uğurlu olsun'' dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili açıklama
Milletvekili Gülaçar’dan Van Uçak Seferleri ile ilgili...
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı
Türk ve İran heyetleri arasında alt güvenlik toplantısı