Bütçenize Uygun 3D Çizimli Tabelalar

Bütçenize Uygun 3D Çizimli Tabelalar

Bütçenize Uygun 3D Çizimli Tabelalar

Bütçenize Uygun 3D Çizimli Tabelalar

Bütçenize Uygun 3D Çizimli Tabelalar
24 Mayıs 2019 - 18:25

Her Bütçeye Uygun 3D Çizimli Tabelalar - Ahşap Tabela

 

Üretim, tasarım ve montaj aşamalarında fark yaratan tabelacı İzmir firmamız, bütçenize uygun kaliteli ürünler sunmaktadır. Sadece satış sürecinde değil, sonraki aşamalarda da memnuniyetiniz hedeflenmektedir. Bu anlamda gereken teknolojik alt yapı mevcuttur.

 

 Kompozit Tabela Nedir?

 

 Kompozit malzeme içerisinin oyulması ve ışıklı harf ve logolar, tabelaların daha güzel görünmesini sağlar. Aydınlatılmış bir görüntü veren kompozit tabela panellerin kesilmesiyle oluşturulur. Kutu harf monte işlemlerinde müşterilerimizin talepleri titizlikle gerçekleştirilmektedir. Birçok tabela modeline göre daha kolay biçimde hazırlanmaktadır. Bu da süre bakımından artı sağlar. Ayrıca ekonomik açıdan da sizi daha fazla destekler.

 

 Işıksız Tabela Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

 

 Yaygın tercih edilen modellerden biri de ışıksız tabela ürünüdür. Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimize bir fiyat belirlemeden önce, gereken keşif ve plan hazırlığı tamamlanır. Ne kadar büyüklükte reklam tabelası hazırlanacağı en önemli kriterdir. Daha sonra ekibimiz tasarım aşamasında ne gibi bir yolda devam edileceğini belirler. En ideal seçenekleri size sunan ekibimiz, zevk ve ihtiyaçlarınızı dikkate alacaktır. Malzeme seçimi, kaç adet tabela hazırlanacağı gibi kriterler, ek talepler, fiyatlandırmada belirleyici olacaktır.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum