Sille Subaşı Hamamı açılışa gün sayıyor Sille Subaşı Hamamı açılışa gün sayıyor

Bursa'da yerinde ve kaliteli hizmet adına mahalle muhtarlarının çalışma şartlarını iyileştiren Osmangazi Belediyesi, Atıcılar Mahallesi’ne yeni muhtarlık binası kazandırdı.BURSA (İGFA) - Osmangazi Belediyesi, demokrasinin uç beyleri olan muhtarların vatandaşlara daha iyi hizmet verebilmesi için projelendirdiği hizmet binalarına bir yenisini daha ekledi.

Atıcılar Mahallesi’ne kazandırılan yeni muhtarlık binası törenle hizmete açıldı. Açılış törenine; Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın yanı sıra Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fethi Yıldız, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, Osmangazi Muhtarlar Derneği Başkanı Burhan Mandacı, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldı.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 136 mahalleye sahip Osmangazi’de merkezden en ücra noktaya kadar her yerin kendileri için çok değerli olduğunu belirterek, hizmetin büyüğü ya da küçüğü olmadığına vurgu yaptı.

Her mahalleye ihtiyaçları doğrultusunda hizmet götürdüklerini ifade eden Başkan Dündar, “Atıcılar Mahallemiz’e kazandırdığımız muhtarlık binası da bizim için çok önemli bir proje. Osmangazi Meydanı’nı nasıl önemsiyorsak, mahallelere getirdiğimiz hizmetler de en az o kadar önemlidir. Çünkü Osmangazi bir bütündür. En ücra noktayla, en merkezi noktanın bizim için önemi, değeri aynıdır. Biz bu felsefeyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz, hizmetlerimizi bu şekilde vatandaşımızın ayağına götürüyoruz. Her mahallede bir hizmetimiz var. Onun için hep birlikte bu güzellikleri paylaşıyorsak şehrimiz güzel olur. Huzurumuz, sağlığımız ve mutluluğumuz daim olur. Dolayısıyla hep birlikte kardeşçe mahallemizde, şehrimizde daha güzele doğru gitmek üzere çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Bursa Büyükşehir Başkan Vekili Fethi Yıldız da Osmangazi Belediyesi’nin yine önemli bir hizmetinin açılışını gerçekleştirdiklerini belirtirken, Atıcılar Mahalle Muhtarı Adem Demir de yeni muhtarlık binasının kazandırılmasından dolayı Başkan Dündar’a mahalle adına teşekkürlerini sundu.

Açılış törenini sonrasında katılımcılar aşure ikram edildi.