Bursa Güneş Enerji Sistemleri ve Satış Sonrası Teknik Servis

Bursa Güneş Enerji Sistemleri ve Satış Sonrası Teknik Servis
28 Aralık 2018 - 00:24

Güneş enerjisi yenilenebilir enerjiler arasında en kolay uygulanabilen ve bakım masraflarının en düşük olanı olması sebebi ile son yıllarda oldukça dikkat çekmeye başlamıştır. Özellikle de devletin bu konuda sağladığı destekler ile daha da gündeme gelen bu konu yediden yetmişe herkesin dilindedir. Güneş enerjisinden faydalanmak için güneş paneli kullanılmaktadır.

Güneşten dünyaya gelen enerji 24 saatte dünyanın neredeyse 1 yıllık elektrik ihtiyacını sağlamaktadır. Fakat güneş panelleri olmadan bu gelen enerji elektrik enerjisine yada ısı enerjisine dönüştürülememektedir. Bu sektörde hizmet veren internet sitemizde satılan güneş paneli kolay uygulanabilen bir yapıya sahiptir. İnternet sitemiz olan ekonomiksolar.com sitesinde her türden yüksek kaliteli güneş panellerine ulaşma şansı yakalayabilirsiniz.

Tommatech 20 Watt Polikristal Güneş Paneli

Kolay ve Ucuz Enerji

Günümüzde uygulanabilecek olan en kolay ve ucuz enerji kaynağı olan güneş enerjisinde ulaşmanız için Bursa güneş paneli satışlarımız hızla devam etmektedir. Aslen Bursa merkezli olan firmamız internet sitesi üzerinden bütün Türkiye'ye hizmet sağlamaktadır. Güneş panellerinde çok farklı kullanım amaçları, kullanım yöntemleri, montaj şekilleri bulunabilmektedir. Güneş panelinin büyüklüğü kadar, malzemesi, dokusu düz veya bükülebilir olması gibi birçok farklı özelliği bulunmaktadır. İnternet sitemiz üzerinden sunulan ürünlerde bütün modelleri bulmak ve ihtiyacı gidermek mümkündür.

Lexron 125 Watt Monokristal Güneş Paneli

Satış Sonrası Teknik Servis

Firmamız sadece parça ve panel satışı ile ilgilenmektedir. Yüksek müşteri memnuniyeti adına satış sonrası destek hizmeti de sağlamaktadır. Hem güneş enerjisi hem de rüzgar enerjisi gibi her türlü yenilebilir enerji için yedek parça ve servis hizmeti bulmak mümkündür. Özellikle Bursa rüzgar türbini ihtiyaçlarınızda hizmet veren firmamız Bursa yöresinde direk olarak birebir destek hizmeti sunmakta, satış sonrası montaj desteği de sağlamaktadır.

Suneng 5 Watt Polikristal Güneş Paneli

Yüksek Müşteri Memnuniyeti ve Hızlı Kargo

Güneş paneli, rüzgar türbini gibi cihazlar satın alınması sonrası özenle paketlenerek kargolanmaktadır. Hızlı kargo ile müşterilerine yetişmeye çalışan ekibimiz en iyi şekilde kargo önlemlerini almaktadır. Bu ürünler hem pahalı hem de hassas ürünlerdir. Müşterilerimizin mağdur olmaması için çalışan ekibimize her zaman soru ve önerileriniz için ulaşabilirsiniz.

Bu yazı; Ekonomiksolar.com personeli tarafından derlenerek hazırlanmıştır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum