Bursa'da Hayalet Köyde Yaşanan Ürpertici Olay

Bursa'da Hayalet Köyde Yaşanan Ürpertici Olay
25 Ekim 2019 - 10:18

Güncel haberlerle gündelik yaşama dair bilgi edinirken öte yandan psişik güçlerin var olduğunu ve bu güçlerin zaman zaman kendini gösterdiğini belirten medyum.net, Bursa'da bir hayalet köyde iki gencin yaşadığı paranormal olayları ele almıştır.
 
Hayalet Köyde Bir Gece Geçirdiler
 
İki gencin ifadelerine göre merak maksadı ile ziyaret ettikleri köyde; uğultular ve zaman zaman çığlıklar duyduklarını iddia ediyorlar. Ziyaret edecekleri köyde tesadüfen girmeye karar verdikleri sahipsiz evde paranormal olayları yaşamaktadırlar. Medyumlar ve büyüler hakkında herhangi bir bilgisi olmadan girdikleri bu evde ciddi anlamda husursuz edici olaylar meydana gelmiştir. Hayalet köy için eski yaşayanları bile tüyler ürpertici detayları dile getirirken iki gencin ziyareti büyük cesaret göstergesi olarak değerlendirilmiştir. Bir gece boyunca hayalet köyde bulunan gençler yaşadıklarını ve paranormal olayları dile getirdiklerinde duyanlar kulaklarına inanamamıştır.
 
Gece Boyunca Meydana Gelen Paranormal Olaylar
 
Araştırmak için girdikleri evde aydınlatmak için kağıt yaktılar ancak kağıt bir anda patladı. Gençler serpe serilerek dağıldılar o an korkularının başladığını dile getirdiler. Birkaç odayı gezmelerinin ardından gençlerden birinin bazı sesler duyması ve o seslerin de kulağını tırmaladığı söylemiştir.
 
 Anlamsız bir şekilde akabinde kızaran kulağının açıklamasını dahi yapamadan sesler duymaya devam etmişlerdir. Merak serüveni ile girdikleri bu evde sadece medyum gücünün durdurabileceği büyülere de rastlamışlardır. Bu büyülerin bağlama büyüsü ve papaz büyüleri gibi baskın olan büyüler olması da dikkat çekmiştir. Gece boyunca ilerleyen süreçte ruhani güçlerin rahatsız olmasıyla etrafta sürekli sembolik eşyalar yanmaya başlamıştır. Geceye dair yaşanan olayların iki gençte kalıcı bir ruhsal durum yaşatmaması da şanslı olduklarını göstermiştir.
 
Ürpertici Evde Bulunan İbranice ve Soranice Büyüler
 
Gecenin en çok ilginç olan detayları ise paranormal olayların yanı sıra evde bulunan büyüler olmuştur. İbranice ve Soranice bulunan büyülerin ne denli güçlü olduğunu yorumlayan en iyi medyum (medyum.net hocası) karşılaşılan bu büyülerin ruhani açıdan gençlere zarar vermemesini de büyük şans olarak değerlendiriyor. Dağınık ve terk edilmiş olarak girilen evde ilginç olansa büyülerin düzenli bir şekilde yer alması olmuştur. Güçlü etkilerine göre çeşitli yerlere dağıtılan büyülerin teker teker bulunmasıyla büyüye ilişkin paranormal olaylar gerçekleşmiştir. Ayrıca bulunan kuran-ı kerim'de büyülere karşı dualarında sayfalar halinde yer alması dikkat çeken bir başka ayrıntı olarak yer almıştır.
 
Medyum.Net Desteği ile Tekrar Ziyaret Ettikleri O Evde Büyülere Karşı Tedbirliydiler!
 
İlk girdiklerinde büyük ölçüde korku hisseden ve köyde yaşayan ruhani güçleri rahatsız ettiklerini düşünen gençler aynı köyü tekrar ziyaret etmişlerdir. İkinci ziyaretin daha temkinli olması için de ayrıca medyum hoca desteğini aldıkları görülmektedir. Daha temkinli ve sakin ziyaretle büyülere karşı daha dirayetli geçen süreçte büyü etkilerine daha az maruz kaldıkları görülmüştür. Medyum.net üzerinde tehditkar büyülere karşı ilme sahip hocanın tedbirleri sayesinde tekrar ziyaret ettiklerinde daha güvenli geçtiğini vurgulamıştır. Daha fazlası için www.medyum.net adresini ziyaret edin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum