"Bu Demetlerin rekabeti ne zaman biter?’’

"Bu Demetlerin rekabeti ne zaman biter?''

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, Demet Şener ve Demet Akalın'ın yıllardır devam eden rekabetini köşesine taşıdı.

Editor: Van Haber
08 Eylül 2018 - 05:00

MedyaRadar'ın haberine göre Demet Akalın ve Demet Şener'in her fırsatta birbirlerine gönderme yapmaları Sevilay Yılman'ın da dikkatini çekmiş. Bugün köşesinden özellikle Demet Akalın'a seslenen Yılman "Hiçbir şey hatırına değilse de, kocası Okan Kurt’un hatırına mazide kalmış bu olayı unutmalı ve unutturmalı" dedi.

İşte Sevilay Yılman'ın bugünkü yazısından "Bu Demetlerin rekabeti ne zaman biter?" başlıklı o bölüm:

Demet Akalın ve Demet Şener arasındaki kah açıktan kah gizliden devam eden rekabet bir türlü bitmek bilmiyor.

Doğruya doğru Şener cephesinde çok umursanan bir rekabet gibi görünmüyor bu durum. Polemiği diri tutan taraf Akalın tarafı. Eski sevgilisi İbrahim Kutluay’ın onu terk edip Şener’le evlenmesi çok üzmüş belli ki. Acıtmış canını. Haklı da nitekim. Hangi kadın olsa sevdiği adam tarafından başka bir kadın için terk edilmesi hasara neden olur.

Ancak kanımca Akalan’ınki biraz uzun sürdü gibi.

Aradan yıllar geçmiş, Kutluay evlenip iki çocuk yaptığı Demet Şener’i aldattığı için boşanmış ve bu arada Akalın, Okan Kurt ile hala devam eden çok güzel bir evlilik yapmış, bir evlat sahibi olmuş ama acı dinmemiş olsa gerek. Hala Şener’e sürekli bir laf sokuşturmalar, taş atmalar filan çok dikkat çekiyor.

Dün internette gezinirken gördüm. Kocasının İnstagram hesabı açması üzerine, “Kıskanıyor musunuz?” sorusuna “Yok canım… Niye kıskanayım… “ deyip geçiştireceğine, “Benim öyle bir korkum yok! Onu boynuzlananlar düşünsün!” mealinde Şener’i ima eden acayip bir cevap veriyor Demet Akalın.

Hani üzerime vazife değil ama… Severim de kendisini. Beğenirim. Bence Akalın artık bu işi uzatmasın. Hiçbir şey hatırına değilse de, kocası Okan Kurt’un hatırına mazide kalmış bu olayı unutmalı ve unutturmalı.

Çünkü ben Okan Kurt’un yerinde olsam; “Acaba benim karımın aklı hala İbrahim’de mi? Niye bu meseleyi unutamıyor!” diye düşünebilirim.

Ne gerek var ki böyle bir düşünceye insanın kocasını itmesinin!

Haksız mıyım?

Sevilay YILMAN / Habertürk

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek