Bol Ödüllü Metin2 Pvp Serverler

Bol Ödüllü Metin2 Pvp Serverler
04 Mayıs 2019 - 01:34

Yılların eskitemidiği ve popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Metin2 oyununu, metin2 pvp serverler sayesinde daha da severek oynayacaksınız. Sistem dosyalarının internete düşmesinden sonra sistem yeni yazılımlar sayesinde hem oyunun zorluk derecesi değişti hem de daha eğlenceli hale geldi.

Güncel serverlar hakkında bilgi sahibi olmak, diğer Metin2 oyuncularıyla tanışmak ve sohbet etmek isterseniz sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir.

Pvp Serverler Neden Daha Çok Tutuluyor?

Orijinal oyunda hem bilgisayara hem de diğer rakiplere karşı savaş veriyordunuz. Ayrıca görevlerin zorluğundan dolayı bölüm atlama ve istenen seviyeye gelmeniz yıllarınızı alıyordu. Sistem dosyalarının (serverlar) yeniden yazılmasından sonra hem bilgisayara karşı oynamak zorunda kalmıyorsunuz hem de bölümleri daha kolay atlayabiliyorsunuz. Oyun içinde item almanız ve karakterinizi donatmanız daha kolay hale geliyor.

Arkadaşlarınızla oyun içinde sohbet imkânınız da bulunuyor. Böylece hem sıkılmamış oluyorsunuz hem de oyunun kritiğini yapıp, strateji belirleyebiliyorsunuz.

Server Bilgilerini Sitemizden Alın

Metin2 eski oyuncularındansanız eski bilgilerinizi unutmanız gerekiyor. Yeni serverlar sayesinde oyun içinde karakterler ve oyun tarzları değişiyor. Yeni server yayınlayan oyuncu veya programcılar, oyun hakkında gerekli bilgileri sitemizde açıklıyorlar. Bir oyuna girmeden veya satın almadan önce detaylı bilgileri okumanız sizin yararınızadır.

 Sitemizde seviyenize uygun kolay, orta ve zor seviyelerde serverlar bulunuyor. Serverlar genellikle 1-120 level olduğu için bir oyunu çabucak bitirip yenisine başlayabiliyorsunuz.

 Event Ödüllerini Kaçırmayın

Metin2 pvp serverler de oyun oynarken kolay yoldan ödüller kazanmak istiyorsanız sitemizdeki event günlerini kaçırmayın. M2- Master, Amormt2, Hdomt2, Zindan2 serverleri oynayarak bol ödüller kazanabilirsiniz. Kazandığınız ödüllerle istediğiniz itemleri alabilir, karakterinizi geliştirebilirsiniz.

 Sitemizde, kendi serverınızı da tanıtma imkânınız bulunuyor. Yeniden programladığınız serverı sitemize yükleyip, yeni oyuncular kazanabilirsiniz. Bunun için; dürüst ve güvenilir bir metin2 tanıtımı yaparak oyuncularınızı kendinize bağlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum