Bob The Robber Oyunu

Bob The Robber oyunu son derece kaliteli ekran görüntüleri, kolay kontrolü ve en önemlisi de sağlam hikâyesi ile oyun severlerin karşısına çıkmış bir oyundur.

Bob The Robber Oyunu
01 Ocak 2020 - 16:06

Bob The Robber oyunu son derece kaliteli ekran görüntüleri, kolay kontrolü ve en önemlisi de sağlam hikâyesi ile oyun severlerin karşısına çıkmış bir oyundur. Ve her yaştan birçok insan bu oyunu severek ve heyecanla oynamaktadırlar. Temelde bir soygun oyunu olan Bob The Robber, zenginden alıp fakire veren kahramanımızın hikâyesini konu almaktadır. Oyunun kahramanı olan Bob, küçüklüğünden itibaren Robin Hood olmayı istemiştir. Ve bu hayali doğrultusunda da küçük yaşından itibaren zenginlerden alıp, fakirlere vermeye başlamıştır. İşte bu zevkli, eğlenceli ve bol aksiyonlu oyunda kahramanımızla birlikte biz de bu heyecanlara dalacağız. Sonrasında ise seviyeleri geçtikte daha zor hedeflerle karşı karşıya geleceğiz.

Bob The Robber Oyunu Özellikleri

Bob The Robber oyunu, kurgulanışı bakımından oldukça akıcı bir senaryoya sahiptir. Ana kahramanımızın amaçlarını gerçekleştirmek için seviyeler kolaydan zora doğru sıralanmıştır. Yapılacak soygunlar ise bu seviyeler içinde yer almaktadır. Her seviye de farklı ve zor engeller gelmektedir. Bu engelleri aşıp, soygunu yapmayı başarmanız gerekmektedir. Elbette bu soygun iyi bir amaç için yapılmaktadır. Yani kahramanımızla birlikte birçok insana yardım etmiş olacaksınız. Oyun oynama bakımında da basittir. Ana ekran da beliren yönergeler oyuncuların oyuna rahat başlayabilmesini sağlamaktadır. Yine klavyede ki yön tuşları ve ekstra tuşlarla oyunu yani kahramanımızı son derece rahat kontrol edip, sonuca ulaşabilirsiniz. Belirli seviyelerde karşılaşılan düşmanlarla da mücadele edilmesi gerektiği söylememiz gereken bir başka oyuna ait özelliktir.

Bob The Robber Versiyonları
Bob The Robber oyunu yapımcıları, hepsi birbirinden heyecanlı ve eğlenceli, sırlarla dolu farklı versiyonları, oyun sevenlerin kullanımlarına sunmuştur. Bu versiyonların her biri içinde farklı heyecanlar ve kurgular barındırmaktadır. Kahramanımız Bob ile farklı versiyonlarda, giderek zorlaşan etaplarda ki soygunları yapıp, kötü adamları yenebilirsiniz.  Bob The Robber oyununun versiyonları ise şu şekilde sıralanmaktadır.
Bob The Robber 1
Bob The Robber 2
Bob The Robber 3
Bob The Robber 4 Season 1: France 
Bob The Robber 4 Season 2: Russia
Bob The Robber 4 Season 3: Japan
Bob The Robber 5 Temple Adventure
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum